Αποστολές ΕΠΣ Σερρών & ΕΠΣ Χαλκιδικής για 4 Μαρτίου 2020
Οι προπονητές των Μικτών ομάδων της ΕΠΣ Σερρών και Χαλκιδικής ανακοίνωσαν τα ονόματα των νεαρών ποδοσφαιριστών που θα συμμετάσχουν στα μεταξύ τους παιχνίδια, 7η αγωνιστική, που θα γίνουν την Τετάρτη 4 Μαρτίου 2020.
Οι αγώνες θα γίνουν στη Χαλκιδική στο Ενωσιακό γήπεδο των Καλυβών.
Οι Προπαίδες θα αρχίσουν τον αγώνα στις 12:30 και οι Παίδες στις 14:00.
Αποστολές Μικτών ομάδων.
Προ Παίδων – Κ12.
ΕΠΣ Χαλκιδικής:
ΜΑΡΤΥΓΑΚΗΣ , ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓ. , ΠΟΛΥΧΡΟΥ ΙΩΑΝ., ΣΙΣΜΑΝΗΣ Β. , ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΑΝΤ. , ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΓ., ΤΣΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝ., ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡ. , ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ , ΓΚΙΡΛΟΣ , ΠΑΡΘΕΝΗΣ , ΠΑΠΑΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΣΑΡ. , ΡΟΔΑΚΙΝΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ , ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΠΑΥΛ..
ΕΠΣ Σερρών:
Ιακάρης, Σαρακατσάνης, Κωνσταντινίδης Αστ., Ταϊμπίρης, Φούρλιος Ι., Βασιλάκος, Σιώπης, Κεβάνι, Τόπτσης, Κωνσταντινίδης Γ., Κατιάκος, Κομνίδης, Κουκούτσης, Καζάκης, Φούρναρης.
Η Βαθμολογία της Κ-12 είναι:
Α/Α Ομάδα Βαθμοί
1 ΕΠΣ Μακεδονίας 15
2 ΕΠΣ Καβάλας 15
3 ΕΠΣ Έβρου 14
4 ΕΠΣ Ξάνθης 9
5 ΕΠΣ Χαλκιδικής 4
6 ΕΠΣ Σερρών 3
7 ΕΠΣ Δράμας 3
8 ΕΠΣ Θράκης 2
Συνέχεια στο άρθρο “Αποστολές ΕΠΣ Σερρών & ΕΠΣ Χαλκιδικής” με τους “μεγάλους για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων – Μικτές.
Παίδων – Κ14.
ΕΠΣ Χαλκιδικής:
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧ. , ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΒΑΣ. , ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤ. , ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ , ΚΟΛΙΩΤΣΑΣ, ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΠΑΝ. , ΝΤΡΟΜΠΑΙ ΕΡΒΙΣ , ΓΚΑΙΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡ. , ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΣ ΓΙΩΡΓ. , ΛΙΤΣΟ ΒΑΣΙΛ. , ΠΑΣΚΑΛΙ ΔΗΜΗΤΡ., ΜΑΡΓΑΡΗΣ , ΜΠΙΤΛΗΣ ΣΑΒ. , ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΚΩΝ. , ΣΥΜΣΕΡΟΠΟΥΛΟΣ , ΤΣΙΑΛΗΣ , ΚΕΜΑΛΑΙ ΟΡΕΣΤ. , ΓΙΟΒΟΣ.
ΕΠΣ Σερρών:
Αναδολής, Σφουγγούρης, Ματζούρης, Χάβος, Κιουτσούκης, Κατσούρας, Κασελούρης, Ματσικόπουλος, Ποτίδης, Δράγκος, Γκουτίδης, Θεοχαρίδης, Μαδένης, Τζελέπης, Τσαμαντουρίδης, Τριανταφύλλου, Μαγκενάκης, Φούρλιος Δ.
Η Βαθμολογία της Κ-14 είναι:
Α/Α Ομάδα Βαθμοί
1 ΕΠΣ Μακεδονίας 16
2 ΕΠΣ Δράμας 13
3 ΕΠΣ Καβάλας 10
4 ΕΠΣ Ξάνθης 10
5 ΕΠΣ Έβρου 10
6 ΕΠΣ Σερρών 7
7 ΕΠΣ Χαλκιδικής 3
8 ΕΠΣ Θράκης 0
Κλείνοντας τις αποστολές ΕΠΣ Σερρών & ΕΠΣ Χαλκιδικής την προκήρυξη για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων θα τη βρείτε ΕΔΩ.
Οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους παραπάνω αγώνες και όλου του πρώτου ομίλου θα τους βρείτε ΕΔΩ.