Αποτελέσματα Γ Εθνικής 19-20 Κυριακής 16-2-2020
Παρακάτω θα βρείτε τα αποτελέσματα για την 20η αγωνιστική του πρώτου ομίλου και 24η αγωνιστική του δεύτερου ομίλου.
Όλοι οι αγώνες άρχισαν στις 15:00.
1ος Όμιλος – 20η Αγωνιστική.
Δόξα Θεολόγου – Αετός Ορφανού 1-1 (1-0)
Δόξα Κ. Καμήλας – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 (0-0)
Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός 1-5 (1-0)
Πανδραμαϊκός – Ορφέας Ξάνθης 0-1 (0-0)
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2 (0-1)
Κιλκισιακός ΑΟ – Άρης Αβάτου 0-5 (0-4)
Ρεπό είχε η ομάδα της Ένωσης Αλεξανδρούπολης.
Με την ολοκλήρωση της αγωνιστικής πρώτος στο βαθμολογικό πίνακα ο Πανσερραϊκός που ακολουθείτε από το Νέστο Χρυσούπολης . Τη βαθμολογία του πρώτου ομίλου της Γ Εθνικής θα τη βρείτε ΕΔΩ.
Επόμενη 21η αγωνιστική θα έχει τους παρακάτω αγώνες:
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Θεολόγου
Πανσερραϊκός – Δόξα Κ. Καμήλας
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κιλκισιακός ΑΟ
Συνέχεια στο άρθρο “Αποτελέσματα Γ Εθνικής 19-20 Κυριακής 16-2-2020” με το δεύτερο όμιλο της 3ης Εθνικής κατηγορίας.
2ος Όμιλος – 24η Αγωνιστική.
Αστραπή Μεσοποταμίας – Εδεσσαϊκός 0-3 (0-1)
Νίκη Αγκαθιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Αλμωπός Αριδαίας 3-2 (1-2)
ΠΑΣ Φλώρινα – Μακεδονικός 0-0
Χθες, Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, είχαμε τον αγώνα ανάμεσα σε Θερμαϊκό Θέρμης με την Νέα Καλλικράτεια.
Νικητής η γηπεδούχος ομάδα με σκορ 1-0.
Θύελλα Σαρακηνών – ΑΟ Σειρήνα 3-0 Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-3 Α/Α
Ρεπό είχε η ομάδα των Γιαννιτσών.
Με την ολοκλήρωση της αγωνιστικής πρώτος στο βαθμολογικό πίνακα ο Αλμωπός Αριδαίας που ακολουθείτε από τα Γιαννιτσά. Τη βαθμολογία του δεύτερου ομίλου θα τη βρείτε ΕΔΩ.
Επόμενη 25η αγωνιστική θα έχει τους παρακάτω αγώνες:
Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – ΑΣ Γιαννιτσά
Εδεσσαϊκός – Θύελλα Σαρακηνών
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Αστραπή Μεσοποταμίας
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΣ Φλώρινα
ΑΟ Σειρήνα – Αγροτικός Αστέρας
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Άρης Παλαιοχωρίου