Αποτελέσματα ΕΠΣ Μακεδονίας Κυριακής 29 Απριλίου 2018
Α1 κατηγορία – 30η αγωνιστική και ώρα 17:00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2-2
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4-2
Α κατηγορία – 3ος Όμιλος – 26η αγωνιστική και ώρα 12:00
Ελλήσποντος Μαδύτου – Θύελλα Περιστερώνα 1-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-0
Εθνικός Πυλαίας – Μακεδονικός Λητής 1-2
Μακεδονικός Ασκού – Αστραπή Δενδροποτάμου 2-2
Χελιδόνια – Εθνικός Σοχού 1-3
Νίκη Ευκαρπίας – Αίας Ευόσμου 2-2
Θερμαϊκός Θεσσαλονόκης – Δόξα Ασσήρου 6-2
Α κατηγορία – 4ος Όμιλος – 26η αγωνιστική και ώρα 17:00
Νίκη Κερασιάς – Αναγέννηση Ρυσίου 5-1
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών 0-5
Αχιλλέας Περαίας – Μαραθώνας 0-1
Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-3
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Ασσήρου –
Ορφέας Σουρωτής – Μελιτέας 1-5 ;
Μέγας Αλέξανδρος 2014 – ΑΕ Κρήνης 0-3 α/α.
Β κατηγορία – 1ος Όμιλος – 25η αγωνιστική και ώρα 12:00
Φίλιππος Ελεούσας – ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1
ΑΣ Μενεμένης – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-5
Δόξα Ελπίδας – Θρίαμβος Παρθενίου 2-0
Μαγνησιακός – Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-1
Εθνικός Μαλγάρων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 0-3
Νίκη Νεοχωρούδας – Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-1
ΑΕ Μαρτίου – Μακεδονικός Μοναστηρίου 4-3
Β κατηγορία – 3ος Όμιλος – 25η αγωνιστική
και ώρα 14:30
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-3
και ώρα 17:00
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης 7-0
Αίολος – Εθνικός Λαγυνών 0-3
Κανονιέρηδες – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 5-0
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου –
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Καρτερών –
Ομόνοια Σταυρούπολης – Νίκη Ηρακλείου 2-1
Β κατηγορία – 4ος Όμιλος – 25η αγωνιστική
και ώρα 12:00
Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 1-1
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-1
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-0 ;;
Θρίαμβος Ταγαράδων – Αριστοτέλης 2-4
Πέρα – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-2
και ώρα 17:00
Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου –
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-1
Β κατηγορία – 5ος Όμιλος – 25η αγωνιστική
και ώρα 12:00
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΜΑΣ Στίβου 3-0 α/α.
Δάφνη Ευαγγελισμού – Ηρακλής Μοδίου 2-1
και ώρα 17:00
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1
Νέστωρ Οσσας – Αρης Ξηροποτάμου 3-2
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Διγενής Κρυονερίου 4-1
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Βρασίδας Βρασνών 7-1
Συνέχεια του άρθρου ” Αποτελέσμα ΕΠΣ Μακεδονίας Κυριακής 29 Απριλίου 2018 ” έχουμε τα αποτελέσματα από τα Play – Off της Γ κατηγορίας.
1ος όμιλος -3η αγωνιστική και ώρα 12:00
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αίολος Ευόσμου 2-1
2ος όμιλος -3η αγωνιστική και ώρα 09:30
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΣ Αγ. Παύλος 5-2
Πηγή για το πρόγραμμα αγώνων η ΕΠΣ Μακεδονίας και τα αποτελέσματα του Σαββάτου 28 Απριλίου ΕΔΩ.