Αποτελέσματα 1ου & 2ου ομίλου Γ Εθνικής 24-11-2019
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019 και έχουμε τα τελικά αποτελέσματα από τον πρώτο και δεύτερο όμιλο της Γ Ερασιτεχνικής κατηγορίας.
Όλοι οι αγώνες άρχισαν στις 15:00.
10η Αγωνιστική.
Δόξα Κ. Καμήλας V Κιλκισιακός ΑΟ 3-1
Απόλλων Παραλιμνίου V Αετός Ορφανού 2-1
Πανδραμαϊκός V Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-0
Ορφέας Ξάνθης V Άρης Αβάτου 1-2
Νέστος Χρυσούπολης V Πανσερραϊκός 0-5
Ηρακλής Νέου Ζυγού V Κεραυνός Πέρνης 0-0
Βαθμολογία 1ου όμίλου.
Κατάταξη Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1 Πανσερραϊκός 24 10
2 Νέστος Χρυσούπολης 24 10
3 Πανδραμαϊκός 22 9
4 Απόλλων Παραλιμνίου 18 9
5 Αετός Ορφανού 15 10
6 Δόξα Κ. Καμήλας 13 9
7 Άρης Αβάτου 12 9
8 Κεραυνός Πέρνης 12 9
9 Ένωση Αλεξανδρούπολης 10 9
10 Ηρακλής Νέου Ζυγού 6 9
11 Ορφέας Ξάνθης 6 9
12 Κιλκισιακός ΑΟ 4 9
13 Δόξα Θεολόγου 1 9
Επόμενη 11η αγωνιστική.
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου 2019 & 15:00.
Αετός Ορφανού V Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου V Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης V Ορφέας Ξάνθης
Κιλκισιακός ΑΟ V Δόξα Θεολόγου
Κεραυνός Πέρνης V Πανδραμαϊκός
Δόξα Κ. Καμήλας V Ηρακλής Νέου Ζυγού
Συνέχεια στα αποτελέσματα 1ου & 2ου ομίλου Γ Εθνικής 24-11-2019 με το δεύτερο όμιλο της Γ Εθνικής.
2ος Όμιλος – 12η Αγωνιστική.
Εδεσσαϊκός V Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0
Αγροτικός Αστέρας V Μακεδονικός 0-2
Αστραπή Μεσοποταμίας V Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας 0-7
Θερμαϊκός Θέρμης V ΑΣ Γιαννιτσά 1-1
Νίκη Αγκαθιάς V ΠΑΣ Φλώρινα 2-0
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας V ΑΟ Σειρήνα 3-0 Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου V Αλμωπός Αριδαίας 0-3 Α/Α
Βαθμολογία 1ου όμίλου.
Κατάταξη Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1 Αλμωπός Αριδαίας 31 11
2 Μακεδονικός 26 11
3 ΑΣ Γιαννιτσά 23 11
4 Θερμαϊκός Θέρμης 21 11
5 Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 19 11
6 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 17 12
7 Εδεσσαϊκός 16 12
8 Αγροτικός Αστέρας 16 11
9 Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας 15 11
10 Θύελλα Σαρακηνών 15 11
11 Νίκη Αγκαθιάς 14 11
12 ΠΑΣ Φλώρινα 13 11
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 7 11
14 ΑΟ Σειρήνα 3 12
15 Άρης Παλαιοχωρίου 0 11
Επόμενη 13η αγωνιστική.
Τετάρτη 27 Νοεμβρίου & 15:00
Μακεδονικός V Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Αλμωπός Αριδαίας V Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας V Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΣ Φλώρινα V Αστραπή Μεσοποταμίας
Νίκη Αγκαθιάς V Θερμαϊκός Θέρμης
ΑΟ Σειρήνα V Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-3 Α/Α
ΑΣ Γιαννιτσά V Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 Α/Α