ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα 15ης αγωνιστικής SuperLeague 2 2019-20

Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής SuperLeague 2 2019-20

Σήμερα Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου 2020 ολοκληρώνετε η δέκατη πέμπτη αγωνιστική της Super League 2.
Η παραπάνω αγωνιστικής άρχισε την Παρασκευή 31 Ιανουαρίου με τους παρακάτω αγώνες και αποτελέσματα:
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας        4-0
Κέρκυρα – Εργοτέλης       0-4
Η αγωνιστική συνεχίστηκε την Κυριακή 2 Φεβρουαρίου με τα παρακάτω αποτελέσματα:
Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης           1-1
ΠΑΣ Γιάννινα – Χανιά          1-1

Πρώτο σημερινό παιχνίδι στις 15:00 ανάμεσα σε Πλατανιά με Απόλλωνα Πόντου και νικητή τον Πλατανιά με σκορ 2-0. Αποτέλεσμα 1ου ημιχρόνου 0-0. Τα γκολ για Πλατανιά ο Γιάννης Λουκίνας με πέναλτι στο 72΄ και στις καθυστερήσεις ο Κραγιόπουλος.
Ολοκληρώνετε η 15η αγωνιστική με τον αγώνα στις 17:00: Δόξας Δράμας – Απόλλωνα Σμύρνης  0-1 (0-0). Γκολ για Απόλλωνα ο Μάρκο Μαρκόφσκι στο 85΄.