Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής Γ Εθνικής 1ος όμιλος
Συνέχεια στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής με την εμβόλιμη αγωνιστική του πρώτου ομίλου.
Σε εισαγωγικά ( – ) το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.
1ος Όμιλος – 4η Αγωνιστική.
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 2022 & ώρα 15:00.
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας 3-0 (1-0)
Γκολ: 6΄& 49΄Γκέκας, 56΄Τζαμπέγια ///
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αγροτικός Αστέρας (13:25) 2-2 (0-1)
Γκολ: 90+1΄Πατσιώρας, 90+5΄Παπάζογλου /// 18΄& 65΄Πέριτς
Διάφορα: Έναρξη αγώνα με 20΄ καθυστέρηση
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ – ΞΑΝΘΗΣ
Βύρωνας Καβάλας – Καμπανιακός 0-1 (0-0)
Γκολ: /// 84΄Ιγνατίδης
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΡΑΜΑΣ
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα Α.Ο 0-3 (0-2)
Γκολ: /// 18΄Ρουμπιές, 20΄Τσαταλασίδης (Αυτογκόλ), 56΄Σαλπιγγίδης
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 (0-0)
Γκολ: /// 48΄Πουρνάρας
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΠΑΠΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ
Ορισμοί διαιτητών 4ης αγωνιστικής ΕΔΩ.
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας 1-2 (0-1)
Γκολ: 80΄ (Με πέναλτι), /// 25΄Ξανθόπουλος (Με πέναλτι), 76΄
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΞΑΝΘΗΣ
Πανδραμαϊκός – Πανθρακικός 4-1 (2-0)
Γκολ: 2΄Μαχαίρας, 8΄& 80΄Παυλίδης, 72΄Αχαλινόπουλος (Με πέναλτι) /// 69΄Σαπνάρας
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΣΕΡΡΩΝ
Ρεπό: Άρης Αβάτου.
Συνέχεια στα αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής Γ Εθνικής με τη βαθμολογία του ομίλου.
Βαθμολογία πρώτου ομίλου: (Η βαθμολογία ενημερώνεται με την ολοκλήρωση του κάθε αγώνα).
α/α Ομάδα Αγώνες
11 Καμπανιακός 10 4
2 Πανδραμαϊκός 9 3
3 Πανθρακικός 9 4
4 Θερμαϊκός Θέρμης 8 4
5 Καβάλα Α.Ο 7 3
6 Απόλλων Παραλιμνίου 7 4
7 Ορφέας Ξάνθης 6 4
8 Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας 6 3
9 Αγροτικός Αστέρας 5 4
10 Βύρωνας Καβάλας 4 4
11 Δόξα Δράμας 4 4
12 Άρης Αβάτου 3 3
13 Ένωση Αλεξανδρούπολης 1 4
14 Νέστος Χρυσούπολης 0 4
15 Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 0 4.
Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής Γ Εθνικής 1ος όμιλος” με την επόμενη 5η αγωνιστική.
Κυριακή 04 Δεκεμβρίου 2022 & ώρα 15:00
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Αγροτικός Αστέρας – Βύρωνας Καβάλας
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός – Ορφέας Ξάνθης
Καβάλα Α.Ο – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Θερμαϊκός Θέρμης – Πανδραμαϊκός
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Πανθρακικός