Αποτελέσματα SL1 & SL2 Παρασκευής 20 Γενάρη 2023
Το σημερινό πρόγραμμα έχει ένα παιχνίδι από τη Super League 2 και ένα αγώνα από τη Super League 1.
Στον αγώνα της Super League 1 ο πρώτος βοηθός είναι ο Σάββας Νίκος από την ΕΠΣ Σερρών.
Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023.
12η Αγωνιστική – Super League 2
15:15. Μακεδονικός – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
Στατιστικά αγώνα ΕΔΩ.
Διαιτητής – ΕΠΣ: Δραγούσης Αθανάσιος – Κιλκίς.
Προπονητές: Αμανατίδης Γιώργος // Αμανατίδης Περικλής
Αρχικές ενδεκάδες:
Μακεδονικός: Ιωαννίδης, Τσιλιγγίρης, Σάντσεθ, Χασάνογλου, Παναγιωτούδης, Λεωνιδόπουλος, Λισγάρας, Σαραγιώτης, Τσουκάνης, Γαρύφαλλος, Σαραντίδης.
Αναγέννηση Καρδίτσας: Γκέκας, Γκόλιας, Μπάλλας, Αναστασόπουλος, Σκόνδρας, Κοζορώνης, Σταμόπουλος, Δημόπουλος, Καρδάρης, Γιάκος, Αθανασιάδης.
Υπόλοιπο πρόγραμμα 12ης αγωνιστικής.
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023.
13:45. ΠΟΤ Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β TV: ΕΡΤ 3
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023.
14:45. Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας Ρόδου
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Λάρισας
Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023.
14:45. Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό. Λάρισα.
Όλα τα αποτελέσματα, το πρόγραμμα και οι βαθμολογίες των δύο ομίλων της SL2 υπάρχουν ΕΔΩ.
19η αγωνιστική – Super League 1
20:30. Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1 (0-0)
Γκολ: 82΄Ντουάρτε // 89΄Εραμούσπε
TV: Cosmote Sport 1HD
Κίτρινες: 25΄Μλάντεν // 67΄Τζίνο, 69΄Εραμούσπε
Διαιτητής – ΕΠΣ: Παπαπέτρου Αναστάσιος – Αθηνών
Προπονητές: Γιάννης Αναστασίου // Αθανάσιος Στάικος
Στατιστικά για τον αγώνα ΕΔΩ.
Αρχικές ενδεκάδες:
Παναιτωλικός: Ανέστης, Χουχούμης, Λάρσον, Λιάβας, Μαλής, Μλάντεν, Σενγκέλια, Μόρσει, Ντίας, Κολοβός, Καρέλης.
Αναπληρωματικοί: Στεργιάκης, Βαρόνε, Πέδρο, Ξενιτίδης, Μάρτενσον, Τσιγγάρας, Μπουζούκης, Χατζηθεοδωρίδης, Ντουάρτε.
Γιάννινα: Τσιντώτας, Παντελάκης, Εραμούσπε, Σόρια, Πήλιος, Ριένστρα, Παμλίδης, Καραχάλιος, Τζίνο, Κιάκος, Μπάλαν.
Αναπληρωματικοί: Αθανασίου, Κιάκος, Τσάβος, Μπακαδήμας, Λώλης, Νίνης, Ποζνάνσκι, Λιάσος, Σταματελόπουλος.
Διαιτητές 19ης αγωνιστικής ΕΔΩ.
Υπόλοιπο πρόγραμμα αγωνιστικής.
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023.
17:00. ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
20:00. Άρης Θεσσαλονίκης – Βόλος ΝΠΣ
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023.
16:00. Ιωνικός Νίκαιας – ΑΕΚ
17:00. Λεβαδειακός – Λαμία
19:30. Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
20:30. Ατρόμητος Αθηνών – Ολυμπιακός