Διαιτητές αγώνων Γ Εθνικής Κυριακής 15 Μαρτίου 2020
Από την ΕΠΟ ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών που θα σφυρίξουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου της Γ Εθνικής 2019-20.
Παρακάτω θα βρείτε τους ορισμούς για τον πρώτο και δεύτερο όμιλο.
Όλοι οι αγώνες θα γίνουν την Κυριακή 15 Μαρτίου 2020 και θα αρχίσουν στις 15:00.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ _ ΕΠΣ \ Α’ ΒΟΗΘΟΣ _ ΕΠΣ \ Β’ ΒΟΗΘΟΣ _ ΕΠΣ \ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ _ ΕΠΣ
1ος Όμιλος – 24η Αγωνιστική.
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ
Ορφέας Ξάνθης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ _ ΚΑΒΑΛΑΣ
Πανδραμαϊκός – Κεραυνός Πέρνης
ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ (Φώτο) \ ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΚΙΓΙΤΖΗ ΕΝΓΚΙΝ _ ΞΑΝΘΗΣ
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ \ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ \ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ \ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Δόξα Θεολόγου – Κιλκισιακός ΑΟ
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Δόξα Κ. Καμήλας
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ
Συνέχεια στους διαιτητές αγώνων Γ Εθνικής Κυριακής 15 Μαρτίου με το δεύτερο όμιλο.
2ος Όμιλος – 28η Αγωνιστική.
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – ΑΟ Σειρήνα
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΣ Γιαννιτσά
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Αγκαθιάς
ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Μακεδονικός
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ (Φώτο)
Θύελλα Σαρακηνών – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ _ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Αστραπή Μεσοποταμίας – ΠΑΣ Φλώρινα
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ \ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ \ ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ \ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ
Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές αγώνων Γ Εθνικής Κυριακής 15 Μαρτίου” με τις βαθμολογίες του 1ου ομίλου – ΕΔΩ και του 2ου ομίλου – ΕΔΩ.