Διαιτητέ αγώνων ΕΠΣ Σερρών 1-2 Φεβρουαρίου 2020
Από το σύνδεσμο διαιτητών ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών και γιατρών αγώνων για τα παιχνίδια του Σαββάτου 1 και Κυριακής 2 Φεβρουαρίου 2020.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Επίλεκτη – 19η Αγωνιστική.
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου.
Χείμαρρος – Αμμουδιά
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΚΡΥΩΝΑΣ – ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Νεοχώρι Σερρών – Λιθότοπος
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Σκοτούσσα – Άνω Πορόια
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΣΩΜΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου.
Άνω Μητρούσι – Ροδολίβος
ΜΑΓΗΣ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Χρυσό – Ανατολή
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΣΩΜΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Πρώτη – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Συνέχεια στο άρθρο “Διαιτητέ αγώνων ΕΠΣ Σερρών 1-2 Φεβρουαρίου” με τους δύο ομίλους της ανώτερης κατηγορίας – 19η Αγωνιστική.
1ος Όμιλος.
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου.
Ροδόπολη – Νέα Τυρολόη
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Δασοχώρι – Ν. Πετρίτσι
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου.
Κερκίνη – Πλατανάκια
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΜΑΡΛΑ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ – ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μοναστηράκι – Χριστός
ΠΑΓΩΝΑΣ – ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΜΙΣΥΡΛΗΣ – ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ποντισμένο – Καπνόφυτο
ΚΡΥΩΝΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ος Όμιλος.
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου.
Πήγασος – Μεσσολακιά
ΜΑΔΕΝΗΣ – ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ. – ΤΣΙΚΟΥ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου.
Ν. Ζίχνη – Ηρακλής Σερρών
ΧΑΨΑΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Άγιο Πνεύμα – Βαλτοτόπι
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Λευκώνας – Δραβίσκος
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Εμ. Παπάς – Πεθελινός
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. – ΜΠΑΡΚΑΣ – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΑΜΠΑΔΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Κλείνει το άρθρο “Διαιτητέ αγώνων ΕΠΣ Σερρών 1-2 Φεβρουαρίου” με τη 15η αγωνιστική της δεύτερης κατηγορίας.
1ος Όμιλος.
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου.
ΠΟΣ 2000 – Κ. Δένδρα
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Ιωνικός Σερρών – Οδυσσέας Αναγέννησης
ΧΑΨΑΣ – ΝΤΕΜΑΪ – ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου.
Θύελλα Σερρών – Κ. Μητρούσι
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ (Φώτο)– ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Βυρώνεια – Ηράκλεια
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. – ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
2ος Όμιλος.
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου.
Κορμίστα – Επτάμυλοι
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΣΑΒΒΑΤΗΣ – ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου.
Οινούσα – Ελπίς Σκουτάρεως
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Πανσουλιακός – Ψυχικό
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ – ΒΟΥΤΣΑΣ – ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
Μονόβρυση – Βισ-Μακ/ικός
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ