Διαιτητές αγώνων 20-21 Απριλίου ΕΠΣ Σερρών.
Από το σύνδεσμο διαιτητών ποδοσφαίρου ν. Σερρών ορίστηκαν οι διατητές του Σαββατοκύριακου 20 & 21 Απριλίου 2019.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 17:00 εκτός του Π.Σ. Σέρρες με Ν. Ζίχνη που θα αρχίσει στις 12:30 (PlayOffs Ανώτερης Σερρών).
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ \ Α’ ΒΟΗΘΟΣ \ Β’ ΒΟΗΘΟΣ \ ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
PlayOffs & Out Επίλεκτη Σερρών 2019 – 7η αγωνιστική.
Σάββατο 20 Απριλίου: Χείμαρρος V Ανατολή
ΜΠΑΤΣΙΟΣ \ ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. \ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ \ ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Σκοτούσσα V Χρυσό
ΚΕΦΑΛΑΣ \ ΒΟΓΙΑΤΖΗ \ ΓΕΩΡΓΙΟΥ \ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Κυριακή 21 Απριλίου: Κ. Καμήλα V Λιθότοπος
ΜΑΓΗΣ \ ΜΑΥΡΙΔΗΣ \ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ \ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Πανσουλιακός V Ν. Σκοπός
ΧΑΨΑΣ \ ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ \ ΑΧΙΛΛΕΥΣ \ ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Προβατάς V Άνω Μητρούσι
ΚΕΦΑΛΑΣ \ ΜΠΑΡΚΑΣ \ ΠΑΥΛΙΔΟΥ \ ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Νεοχώρι Σερρών V Λευκώνας
ΣΑΦΟΥΡΗΣ \ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ \ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. \ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
PlayOffs Ανώτερης Σερρών 2018-19 – 8η αγωνιστική.
Σάββατο 20 Απριλίου: Ν. Πετρίτσι V Ροδόπολη
ΚΡΥΩΝΑΣ \ ΣΑΚΚΟΣ \ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ \ ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Ροδολίβος V Άγιο Πνεύμα
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ \ ΣΑΒΒΑΣ \ ΜΠΑΝΤΗ \ ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Κυριακή 21 Απριλίου: 12:30. Π.Σ. Σέρρες V Ν. Ζίχνη
ΜΠΑΝΤΗ \ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ \ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ \ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ
17:00. Άνω Πορόϊα V Αμμουδιά
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ \ ΣΑΒΒΑΣ \ ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ \ ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
Μεγαλοχώρι V Ποντισμένο
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. \ ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ \ ΧΟΛΑΝΗΣ \ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Νιγρίτα 2018 V Πρώτη
ΚΡΥΩΝΑΣ \ ΣΩΜΗΣ \ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ \ ΚΟΥΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
PlayOut Ανώτερης Σερρών 2018-19
7η αγωνιστική.
Σάββατο 20 Απριλίου: Άγκιστρο V Καπνόφυτο
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ \ ΜΑΥΡΙΔΗΣ \ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ \ ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8η αγωνιστική.
Σάββατο 20 Απριλίου: Παλαιοκώμη V Βαλτοτόπι
ΠΑΓΩΝΑΣ \ ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. \ ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ \ ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Πήγασος V Μεσσολακιά
ΧΑΨΑΣ \ ΣΩΜΗΣ \ ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ. \ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7η αγωνιστική.
Κυριακή 21 Απριλίου: Καρπερή V Κερκίνη
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ \ ΝΤΕΜΑΪ \ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ \ ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
Γ΄Γύρος 1ος & 2ος Όμιλος Β τοπικό 2018-19 – 5η αγωνιστική – Βαθμολογία.
Σάββατο 20 Απριλίου: Νέα Τυρολόη V Δασοχώρι
ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ \ ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ \ ΜΑΡΛΑ \ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Πεπονιά V Πεθελινός
ΣΑΦΟΥΡΗΣ \ ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ \ ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. \ ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ψυχικό V Βισ-Μακ/ικός
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ \ ΒΑΣΑΚΗΣ \ ΝΤΟΥΓΙΑΣ \ ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Κυριακή 21 Απριλίου: Ηρακλής Σερρών V Πλατανάκια
ΜΠΑΤΣΙΟΣ \ ΒΟΓΙΑΤΖΗ \ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ \ ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Ιωνικός Σερρών V Βυρώνεια
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ \ ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ \ ΤΣΙΚΟΥ \ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Δραβίσκος V Εμ. Παπάς
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. \ ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. \ ΧΟΛΑΝΗΣ \ ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Οινούσα V Μαυροθάλασσα
ΜΑΔΕΝΗΣ \ ΠΟΥΛΙΟΣ Α. \ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ \ ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΟΣ 2000 V Χαροπό 3-0 Α/Α.
Πηγή για τους Διαιτητές αγώνων 20-21 Απριλίου ο ΣΔΠΣ.