Διαιτητές Γ Εθνικής 21ης αγωνιστικής 1ος, 2ος όμιλος.
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για την 21η αγωνιστική της Γ Εθνικής και παρακάτω θα βρείτε το πρόγραμμα για τον πρώτο και δεύτερο όμιλο.
Όλοι οι αγώνες θα γίνουν Κυριακή 3 Μαρτίου με ώρα έναρξης 15:00.
1ος όμιλος:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ – ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
Απόλλων Παραλιμνίου V ΑΕ Καλαμπακίου
ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
Νέστος Χρυσούπολης V Πανσερραϊκός
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
Εθνικός Αλεξανδρούπολης V Αλέξανδρος Κιλκίς
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ – ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
Ορφέας Ξάνθης V Άρης Αβάτου
ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
Ασπίδα Ξάνθης V Αετός Ορφανού
ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΟ Κοσμίου V Κεραυνός Πέρνης
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ – ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ – ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ Καβάλα V Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ος όμιλος – Βαθμολογία:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ – ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
Ερμής Αμυνταίου V Αλμωπός Αριδαίας
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΧΙΟΥ – ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Νίκη Αγκαθιάς V Ελπίς Σκουτάρεως
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΟ Κουφαλίων V Αγροτικός Αστέρας
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
Εδεσσαϊκός V Μελιτέας Μελίτης
ΣΚΟΥΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΣ Γιαννιτσά V Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Μακεδονικός V Άρης Παλαιοχωρίου
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΔΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΟ Τρίγλιας V ΑΠΕ Λαγκαδά
ΣΑΦΟΥΡΗΣ- ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
Πηγή για το άρθρο “Διαιτητές Γ Εθνικής 21ης αγωνιστικής 1ος, 2ος όμιλος” η ΚΕΔ-ΕΠΟ.