Διαιτητές Γ Εθνική 1, 2 όμιλ 18 & 19 Νοεμβρίου
Η ΚΕΔ της ΕΠΟ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών και παρατηρητών για την ερχόμενη αγωνιστική.
Τοπικό ντέρμπι στις Σέρρες για την Γ Εθνική με τοπικούς διαιτητές. Στον αγώνα Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής διαιτητής ο Τρακαλιάνης με βοηθούς Κρυωνά και Αναστασιάδη. Στον αγώνα Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Ν Σιδηροχωρίου παρατηρητής αγώνα ο ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ από ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ /Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ / Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ / 4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ / ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18 7η αγωνιστική: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σάββατο: 18/11/2017 & 15:00
Άρης Αβάτου – Ορφεας Puma Ξάνθης -:-
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ / ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΒΡΟΥ / ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
Διδυμότειχο – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου -:-
ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ /ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΤΘΥΜΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ / ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ / ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Δόξα Προσκυνητών – Ελπίς Σκουτάρεως -:-
ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ / ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΒΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ / ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Αετός Ορφανού – Καβάλα Α.Ο. -:-
ΚΙΓΙΤΖΗ ΕΝΓΚΙΝ ΘΡΑΚΗΣ / ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ / ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής -:-
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ / ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ / ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Ν Σιδηροχωρίου -:-
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ / ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ / ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Συνέχεια του άρθρου ” Διαιτητές Γ Εθνική 1, 2 όμιλ 18 & 19 Νοεμβρίου ” έχουμε
Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
Καμπανιακός – Άρης Παλαιοχωρίου -:-
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – Αλμωπός Αριδαίας -:-
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ / ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ / ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ / ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Νάουσα – ΑΕΠ Ηρακλής -:-
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΔΡΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Πιερικός -:-
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ
Μακεδονικός Α.Σ. – Λαγκαδάς -:-
ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
Καρδία Α.Ο. – Φίλιππος Αλεξάνδρειας -:-
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΤΣΑΜΠΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Εδεσσαϊκός – Κιλκισιακός -:-
ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ