Διαιτητές Σ-Κ 23 -24 Νοεμβρίου ΕΠΣ Σερρών
Από το σύνδεσμο διαιτητών ν. Σερρών ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών και γιατρών των αγώνων του Σαββάτου 23 και της Κυριακής 24 Νοεμβρίου 2019.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00.
Επίλεκτη Σερρών – 11η αγωνιστική – Βαθμολογία.
Σάββατο 23 Νοεμβρίου.
Σκοτούσσα V Άνω Μητρούσι
ΣΤΟΛΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Νεοχώρι Σερρών V Χείμαρρος
ΧΑΨΑΣ / ΣΩΜΗΣ / ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εθνικός Σιδηροκάστρου V Ροδολίβος
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ / ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΤ. / ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ / ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Λιθότοπος V Ανατολή
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 24 Νοεμβρίου.
Πρώτη V Χρυσό
ΣΤΟΛΗΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΓΩΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Άνω Πορόια V Αμμουδιά
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Συνέχεια στου διαιτητές Σ-Κ 23 -24 Νοεμβρίου με την Ανώτερη Σερρών και την 11η αγωνιστική.
1ος όμιλος.
Σάββατο 23 Νοεμβρίου.
Καπνόφυτο V Νέα Τυρολόη
ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ (Φώτο) / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή 24 Νοεμβρίου.
Ποντισμένο V Δασοχώρι
ΠΑΓΩΝΑΣ / ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ / ΚΙΟΣΣΕΣ / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μοναστηράκι V Ροδόπολη
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΝΤΕΜΑΪ / ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Χριστός V Πλατανάκια
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ / ΤΣΙΚΟΥ / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Μεγαλοχώρι V Ν. Πετρίτσι
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2ος όμιλος.
Σάββατο 23 Νοεμβρίου.
Πήγασος V Άγιο Πνεύμα
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ / ΝΤΕΜΑΪ / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Μεσσολακιά V Ηρακλής Σερρών
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. / ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ / ΤΣΙΚΟΥ / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Νιγρίτα 2018 V Δραβίσκος
ΜΑΓΗΣ / ΖΑΧΑΡΙΑ / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΚΟΥΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Κυριακή 24 Νοεμβρίου.
Εμ. Παπάς V Λευκώνας
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Πεθελινός V Βαλτοτόπι
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ / ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ / ΣΑΒΒΑΤΗΣ / ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές Σ-Κ 23 -24 Νοεμβρίου ΕΠΣ Σερρών” με τη έβδομη αγωνιστική της δεύτερης κατηγορίας
Β κατηγορία Σερρών – 7η αγωνιστική.
1ος όμιλος.
Σάββατο 23 Νοεμβρίου.
Ιωνικός Σερρών V Βυρώνεια
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΝΤΟΥΓΙΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΟΣ 2000 V Ηράκλεια
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Κυριακή 24 Νοεμβρίου.
Θύελλα Σερρών V Κ. Δένδρα
ΜΑΔΕΝΗΣ / ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Στρυμονικό V Κ. Μητρούσι
ΜΠΑΝΤΗ / ΜΠΑΡΚΑΣ Θ. / ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ος όμιλος.
Σάββατο 23 Νοεμβρίου.
Μαυροθάλασσα V Ελπίς Σκουτάρεως
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ / ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Κυριακή 24 Νοεμβρίου.
Οινούσα V Ψυχικό
ΜΑΓΗΣ / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΤ. / ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μονόβρυση V Κορμίστα
ΧΑΨΑΣ / ΖΑΧΑΡΙΑ / ΜΠΑΡΜΠΑΣ / ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Πανσουλιακός V Επτάμυλοι
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. / ΜΑΡΛΑ / ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ