Διαιτητές της 8ης αγωνιστικής Γ Εθνικής σεζόν 2021-22 (1ος & 2ος όμιλος)
Η ΚΕΔ – ΕΠΟ ανακοίνωσε του διαιτητές της 8ης αγωνιστικής της Γ Εθνικής.
Παρακάτω θα βρείτε τους ορισμούς για τον πρώτο & δεύτερο όμιλο, που θα γίνουν την Κυριακή 12-12-2021 και όλοι αγώνες θα αρχίσουν στις 15:00.
Διαιτητής_ΕΠΣ\Α Βοηθός_ΕΠΣ\Β Βοηθός_ΕΠΣ\Παρατηρητής_ΕΠΣ
1ος Όμιλος – 8η Αγωνιστική – Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021 & 15:00.
Πανδραμαϊκός V Θερμαϊκός Θέρμης
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ
Απόλλων Παραλιμνίου V Εθνικός Σοχού
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ
Άρης Αβάτου V Αγροτικός Αστέρας
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΕΒΡΟΥ
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου V Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΕΒΡΟΥ
Ένωση Αλεξανδρούπολης V Αναγέννηση Πλαγιάς
ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ
Νέστος Χρυσούπολης V Δόξα Δράμας
ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΕΒΡΟΥ / ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΔΑΝΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ
Διαιτητές 13ης αγωνιστικής (11&12/12/2021) Super League 1.
2ος Όμιλος – 8η Αγωνιστική – Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021 & 15:00.
Κοζάνη ΑΕΠ V Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΝΘΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης V Θύελλα Σαρακηνών
ΤΣΙΓΑΡΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ / ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ _ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ _ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΑΣ Γιαννιτσά V Α.Ε. Λευκίμμης
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Ηρακλής Αμπελοκήπων V Εδεσσαϊκός
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΠΑΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΟΦ Αγίου Ματθαίου V Μακεδονικός
ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας V ΦΣ Κοζάνη
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ