Διαιτητές 1ης αγων. 5ης φάσης κυπέλλου Ελλάδος
Από την ΚΕΔ-ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των διαιτητών για την πρώτη αγωνιστική της πέμπτης φάσης του κυπέλλου Ελλάδος 2019-20.
Οι αγώνες είναι διπλοί.
1η Αγωνιστική.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ _ ΕΠΣ / Α ΒΟΗΘΟΣ _ ΕΠΣ / Β ΒΟΗΘΟΣ _ ΕΠΣ / 4ος _ ΕΠΣ / ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ _ ΕΠΣ
Τρίτη 29 Οκτωβρίου 2019.
15:00. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΞΑΝΘΗ Α.Ο.
ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ _ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ / ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
17:15. ΠΑΝΣΕΡΡΑÏΚΟΣ Μ.Γ.Σ. – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ
ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ _ ΕΒΡΟΥ / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ _ ΕΒΡΟΥ / ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19:30. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ Ν.Π.Σ.
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΑΙΤ / ΝΙΑΣ
Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019.
15:00. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Σ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ _ ΑΙΤ / ΝΙΑΣ / ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΑΙΤ / ΝΙΑΣ / ΤΑΠΑΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ Π.Σ. – ΛΑΡΙΣΑ Α.Ε.
ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
17:15. ΚΑΒΑΛΑ Α.Ο – ΟΦΗ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ / ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19:30. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ _ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ / ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ / ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ / ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ / ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΙΤ / ΝΙΑΣ
Πέμπτη 31 Οκτωβρίου 2019.
15:00. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α.Ο. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Γ.Σ.
ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ / ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΙΑΛΥΣΟΣ Γ.Α.Σ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ _ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ / ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ _ ΕΥΒΟΙΑΣ
17:15. ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ _ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΛΕΣΒΟΥ / ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ _ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
19:30. ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΜΑΓΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟ _ ΑΡΤΑΣ
Κλείνοντας το άρθρο “Διαιτητές 1ης αγων. 5ης φάσης κυπέλλου Ελλάδος” το σύστημα διεξαγωγής αγώνων της παραπάνω φάσης θα το βρείτε ΕΔΩ.