Διαιτητές 2ης αγων (2η φάση) κυπέλλου Ελλάδος
Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της δεύτερης αγωνιστικής (δεύτερη φάση) του κυπέλλου επαγγελματιών ομάδων για την σεζόν 2017-18.
Στον αγώνα της Θεσσαλονίκης μεταξύ του ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ με ΠΑΟΚ έχουμε 4ο διαιτητή τον Σερραίο διαιτητή ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ 4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΤΡΙΤ 24-Οκτ 17:15 2ος Όμ
ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΘΗΝΩΝ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΛΑΜΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΙΤ 24-Οκτ 19:30 3ος Όμ
ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΣΠΑΡΤΗ ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00 4ος Όμ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΠΕΙΡΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΓΙΑΛΕΙΟΣ ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00 7ος Όμ
ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΑΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΡΒΕΝΩΝ
ΚΡΙΚΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΕΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΙΤ 24-Οκτ 17:15 8ος Όμ
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΤΕΤ 25-Οκτ 19:30 2ος Όμ
ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΛΑ ΧΟΥΣΕΙΝ – ΞΑΝΘΗΣ
ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΗΛΙΑΣ – ΞΑΝΘΗΣ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΣΕΡΡΩΝ
ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΤ 25-Οκτ 15:00 5ος Όμ
ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΞΑΝΘΗ ΤΕΤ 25-Οκτ 15:00 6ος Όμ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΧΑΝΙΩΝ
ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΕΤ 25-Οκτ 17:15 6ος Όμ
ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΧΑΙΑΣ
ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΦΩΚΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΤ 25-Οκτ 17:15 7ος Όμ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΡΑΜΑΣ
ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΞΑΝΘΗΣ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΤΕΤ 25-Οκτ 17:15 8ος Όμ
ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΟΦΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΕΜ 26-Οκτ 17:15 1ος Όμ
ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΘΗΝΩΝ
Συνέχεια του άρθρου ” Διαιτητές 2ης αγων (2η φάση) κυπέλλου Ελλάδος ” έχουμε τον αγώνα ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ με ΗΡΑΚΛΗ που λόγω εγκατάλειψης του Ηρακλή από Super League κερδίζει ο Απόλλων Σμύρνης άνευ αγώνος.
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΚ ΠΕΜ 26-Οκτ 19:30 3ος Όμ
ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΜ 26-Οκτ 15:00 4ος Όμ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ – ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΕΜ 26-Οκτ 15:00 5ος Όμ
ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής (2η φάση) κυπέλλου στο Περισσότερα.