Διαιτητές 30ης αγωνιστικής Super League 2018-19.
Τελευταία αγωνιστική για τη Super League 2018-19 και έχουμε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 4 & 5 Μαΐου 2019.
30η αγωνιστική Super League 2018-19 – Τελευταία.
Σάββατο 04 Μάιος, 2019
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ / Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ / Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ / 4ος ΕΠΣ / ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
19:00: Απόλλων Σμύρνης V Λαμία
ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ / ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ / ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Κυριακή 05 Μάιος, 2019
16:00. Παναθηναϊκός V Παναιτωλικός
ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ / ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19:00. Λάρισα V Ολυμπιακός
ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ / ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Άρης Θεσσαλονίκης V Ξάνθη
ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ / ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ / ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Αστέρας Τρίπολης V Πανιώνιος
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ / ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ / ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ / ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Ατρόμητος Αθηνών V ΟΦΗ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ / ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ / ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
Λεβαδειακός V ΑΕΚ
ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ Γιάννινα V ΠΑΟΚ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ / ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ / ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ / ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ / ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
Πηγή για Διαιτητές 30ης αγωνιστικής Super League 2018-19 η ΕΠΟ.
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της παραπάνω αγωνιστικής θα το βρείτε ΕΔΩ.
Βαθμολογία σε 29 αγωνιστικές.
Α/Α Ομάδα Βαθμοί.
1 ΠΑΟΚ 77
2 Ολυμπιακός 72
3 ΑΕΚ 54
4 Ατρόμητος Αθηνών 52
5 Άρης Θεσσαλονίκης 46
6 Πανιώνιος 38
7 Παναιτωλικός 36
8 Λαμία 34
9 Λάρισα 34
10 Παναθηναϊκός 33
11 Ξάνθη 32
12 Αστέρας Τρίπολης 30
13 ΟΦΗ 29
14 ΠΑΣ Γιάννινα 27
15 Λεβαδειακός 21
16 Απόλλων Σμύρνης 10