ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΚαλλιθέα vs ΟΦΗ Football League 17-3-2018

Καλλιθέα vs ΟΦΗ Football League 17-3-2018

Για την 22η αγωνιστική της Football League σήμερα είχαμε μόνο τον αγώνα της Καλλιθέας με ΟΦΗ.
Ο αγώνας άρχισε στις 15:00. Διαιτητής αγώνα ο Μανούχος Ευάγγελος από ΕΠΣ Αργολίδας.
Στο δεύτερο λεπτό του αγώνα γκολ για τη Καλλιθέα με Συριόπουλο αλλά δεν πρόλαβαν να χαρούν γιατί ο Μάνος του ΟΦΗ στο 8΄ έκανε το 1-1. Δύο λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου ο Ντίνας έκανε το 1-2 για ΟΦΗ.
Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε ακόμη ένα γκολ από τον ΟΦΗ και το παιχνίδι έληξε με το ταμπλό να δείχνει 1-3.
Τα στατιστικά που ακολουθούν είναι πριν την έναρξη του αγώνα.
Πέντε τελευταίοι αγώνες της Καλλιθέας.
Δόξα Δράμας vs Καλλιθέα    2- 0
ΚαλλιθέαΆρης Θεσσαλονίκης     0- 0
Παναχαΐκή vs Καλλιθέα      1- 0
Καλλιθέα vs Εργοτέλης      0- 0
Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός vs Καλλιθέα      2- 0
Πέντε τελευταίοι αγώνες του ΟΦΗ (Πέντε νίκες σε πέντε αγώνες).
ΟΦΗ vs Τρίκαλα           3 – 0
Αιγινιακός vs ΟΦΗ            0 – 3
ΟΦΗ vs Αναγέννηση Καρδίτσας         1 – 0
ΟΦΗ vs Πανσερραϊκός             2 – 0
Σπάρτη vs ΟΦΗ            0 – 3
Τελευταία πέντε παιχνίδια ανάμεσα στις δύο ομάδες, έχουμε τέσσερις νίκες για τον ΟΦΗ και μία ισοπαλία.
ΟΦΗ vs Καλλιθέα      2- 1
ΟΦΗ vs Καλλιθέα      1- 0
Καλλιθέα vs ΟΦΗ       1- 2
ΟΦΗ vs Καλλιθέα       1- 1
Καλλιθέα vs ΟΦΗ        0- 1
 Κλείνοντας το άρθρο ¨ Καλλιθέα vs ΟΦΗ Football League 17-3-2018 ¨ η βαθμολογία των δύο ομάδων και γενικά της Football League ΕΔΩ.