Ορισμοί διαιτητών ΕΠΣ Σερρών 2-3 Νοεμβρίου 2019
Η τοπική Ένωση ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών, βοηθών διαιτητών και το ιατρικό προσωπικό για τους αγώνες του Σαββάτου 2 και Κυριακής 3 Νοεμβρίου 2019 του τοπικού πρωταθλήματος.
Όλοι οι αγώνες του Σαββάτου 2 και Κυριακής 3 Νοεμβρίου 2019 θα αρχίσουν στις 15:00.
Στο τέλος του άρθρου υπάρχει Link όπου μπορείτε να δείτε του ορισμούς του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Σερρών.
Διαιτητής – Α Βοηθός διαιτητή – Β Βοηθός διαιτητή – Ιατρικό προσωπικό.
8η Αγωνιστική – Επίλεκτης Σερρών.
Σάββατο 02 Νοεμβρίου 2019.
Ροδολίβος V Άνω Μητρούσι
ΜΑΓΗΣ / ΧΟΛΑΝΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΓΩΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ανατολή V Χρυσό
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Αμμουδιά V Χείμαρρος
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Λιθότοπος V Νεοχώρι Σερρών
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Εθνικός Σιδηροκάστρου V Πρώτη
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ / ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ / ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Κυριακή 03 Νοεμβρίου 2019.
Άνω Πορόϊα V Σκοτούσσα
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8η Αγωνιστική – Ανώτερη 1ος όμιλος.
Σάββατο 02 Νοεμβρίου 2019.
Νέα Τυρολόη V Ροδόπολη
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΠΑΓΩΝΑΣ / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Καπνόφυτο V Ποντισμένο
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΛΕΟΝΤΗΣ / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή 03 Νοεμβρίου 2019.
Πλατανάκια V Κερκίνη
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ / ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ / ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ν. Πετρίτσι V Δασοχώρι
ΧΑΨΑΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ / ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ. / ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Χριστός V Μοναστηράκι
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8η Αγωνιστική – Ανώτερη 2ος όμιλος.
Σάββατο 02 Νοεμβρίου 2019.
Μεσσολακιά V Πήγασος
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΜΑΔΕΝΗΣ / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Κυριακή 03 Νοεμβρίου 2019.
Ηρακλής Σερρών V Ν. Ζίχνη
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Α. / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Βαλτοτόπι V Άγιο Πνεύμα
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Δραβίσκος V Λευκώνας
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΠΑΓΩΝΑΣ / ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ / ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
Πεθελινός V Εμ. Παπάς
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΣΑΒΒΑΤΗΣ / ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Συνέχεια στο άρθρο “Ορισμοί διαιτητών ΕΠΣ Σερρών 2-3 Νοεμβρίου” με τη τέταρτη αγωνιστική της δεύτερης κατηγορίας της τοπικής Ένωσης.
1ος όμιλος.
Σάββατο 02 Νοεμβρίου 2019.
Θύελλα Σερρών V Ιωνικός Σερρών
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΝΤΟΥΓΙΑΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κ. Δένδρα V Βυρώνεια
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΜΠΑΡΜΠΑΣ / ΚΙΟΣΣΕΣ / ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Κυριακή 03 Νοεμβρίου 2019.
Κ. Μητρούσι V Ηράκλεια
ΜΠΑΡΚΑΣ Θ. / ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Στρυμονικό V Οδυσσέας Αναγέννησης
ΜΑΔΕΝΗΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. / ΤΣΙΚΟΥ / ΓΚΕΝΤΣΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2ος όμιλος – Βαθμολογία.
Σάββατο 02 Νοεμβρίου 2019.
Μαυροθάλασσα V Βισ-Μακ/ικός
ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ (Φώτο)/ ΜΑΡΛΑ / ΚΟΥΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Ψυχικό V Κορμίστα
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ / ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ / ΤΣΙΚΟΥ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Κυριακή 03 Νοεμβρίου 2019.
Οινούσα V Μονόβρυση
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ / ΜΑΡΛΑ / ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ελπίς Σκουτάρεως V Επτάμυλοι
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΜΠΑΡΜΠΑΣ / ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Πηγή για ορισμοί διαιτητών ΕΠΣ Σερρών 2-3 Νοεμβρίου ο ΣΔΠ Σερρών.
Τους ορισμούς των διαιτητών του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Σερρών για το Σάββατο 2 και Κυριακή 3 Νοεμβρίου θα τους βρείτε ΕΔΩ.