Ορισμοί SuperLeague 1 εξ αναβολής αγώνων 2 & 3 Μαρτίου 2022
Από την ΚΕΔ-ΕΠΟ ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών των εξ αναβολής αγώνων του πρωταθλήματος της Super League 1 που θα γίνουν την Τετάρτη 2 και Πέμπτη 3 Μαρτίου 2022.
Διαιτητής_ΕΠΣ\ Α Βοηθός_ΕΠΣ\ Β Βοηθός_ΕΠΣ\4ος Διαιτητής _ΕΠΣ\ Διαιτητής VAR _ ΕΠΣ \ Διαιτητής AVAR _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ΕΠΣ
Τετάρτη 02 Μαρτίου 2022 – 17η αγωνιστική.
19:00. Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης TV: Nova Sport Prime
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ / ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
20:30. ΑΕΚ – ΠΑΟΚ TV: Cosmote Sport 1 HD
FABBRI MICHAEL _ ΠΟ ΙΤΑΛΙΑΣ / VALERIANI FILIPPO _ ΠΟ ΙΤΑΛΙΑΣ / COLAROSSI VALERIO _ ΠΟ ΙΤΑΛΙΑΣ / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ / AURELIANO GIANLUCA _ ΠΟ ΙΤΑΛΙΑΣ / ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ / ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Πέμπτη 03 Μαρτίου 2022 & 19:30 – 16η αγωνιστική.
Ατρόμητος Αθηνών – Βόλος ΝΠΣ TV: Nova Sport 2
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ / ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ / ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Συνέχεια στο άρθρο “Ορισμοί SuperLeague 1 εξ αναβολής αγώνων 2 & 3 Μαρτίου 2022” με τη βαθμολογία του πρωταθλήματος.
Α/Α Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1 Ολυμπιακός 62 24
2 ΠΑΟΚ 49 24
3 ΑΕΚ 42 24
4 Παναθηναϊκός 39 25
5 Άρης Θεσσαλονίκης 36 25
6 Αστέρας Τρίπολης 35 24
7 ΠΑΣ Γιάννινα 34 25
8 ΟΦΗ 34 25
9 Βόλος ΝΠΣ 29 24
10 Παναιτωλικός 29 25
11 Ιωνικός Νίκαιας 26 25
12 Ατρόμητος Αθηνών 20 24
13 Λαμία 18 25
14 Απόλλων Σμύρνης 13 25
ΠΑΣ Γιάννινα: -5
Άρης Θεσσαλονίκης: -6
Κλείνει το άρθρο “Ορισμοί SuperLeague 1 εξ αναβολής αγώνων 2 & 3 Μαρτίου 2022” με την τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος που θα γίνει την Κυριακή 6 Μαρτίου 2022 και όλοι αγώνες θα αρχίσουν στις 19:00.
26η αγωνιστική – Κυριακή 06-3-2022 & 19:00.
ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης
Άρης Θεσσαλονίκης – Ολυμπιακός
Ατρόμητος Αθηνών – Παναθηναϊκός
Βόλος ΝΠΣ – ΠΑΣ Γιάννινα
Ιωνικός Νίκαιας – Παναιτωλικός
ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης
Λαμία – ΠΑΟΚ.