Πρόγραμμα Σαββάτου 19 Νοεμβρίου 2022 αγώνων ΕΠΣ Μακεδονίας
Από την τοπική Ένωση ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοινώθηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα Σαββάτου 19 Νοεμβρίου 2022 για τα πρωταθλήματά της.
Θα βρείτε ακόμη: Τα γήπεδα, τους γιατρούς και τους παρατηρητές αγώνων.
Α1 Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος – 5η αγωνιστική
Ιωνικός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός: Χριστοδουλάκης Κώστας
ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Βογιατζής Γεώργιος
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός: Ιντζεκώστας Ιωάννης
Δόξα Πενταλόφου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία
Α Ερασιτεχνική
1ος Όμιλος – 4η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός: Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Δημόπουλος Θεοφάνης
2ος Όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Παυλίδης Ευάγγελος
ΠΟ Ξηροκρήνης – Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Καρολίδου Αικατερίνη
3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός: Γούτη Χριστίνα
4ος Όμιλος – 4η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Ντέκας Νικόλαος
Ιωάννης Παπάφης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Λάλλας Κωνσταντίνος
Συνέχεια στο πρόγραμμα Σαββάτου 19 Νοεμβρίου 2022 με τη δεύτερη κατηγορία.
Β Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική
1ος Όμιλος
Μαγνησιακός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός: Χαραλαμπίδης Σεραφείμ
Θρίαμβος Παρθενίου – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός: ΚΑΝΤΖΟΓΛΟΥ
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: ΑΛΓΙΟΥΝΙΔΗΣ
2ος Όμιλος
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Διάπλαση
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Γεωργίου Ευάγγελος
4ος Όμιλος
Φοίνικας Τούμπας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17:30
Παρατηρητής: – Γιατρός: Ξεφτέρη Ευαγγελία
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΣΚΙΟΥΡΟΙ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός: Μάρκουτη Αικατερίνη
Απόλλων Καλαμαριάς – Προοδευτική
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
5ος Όμιλος
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15:00
Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Καραμπούτας Γεώργιος
Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα Σαββάτου 19 Νοεμβρίου 2022 ΕΠΣ Μακεδονίας” με την τρίτη κατηγορία.
Γ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική
1ος Όμιλος
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15:30
Παρατηρητής: – Γιατρός: Λάτσιος Δημήτρης
Εσπερος Τερψιθέας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15:00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Παπαδάκης Δημοκράτης
3ος Όμιλος
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Περγέλης Παναγιώτης
4ος Όμιλος
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Κελεσίδης Βίκτωρ.