Πρόγραμμα Φεβρουαρίου 2023 Super League 2 σεζόν 2022-23
Η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος ανακοίνωσε το πρόγραμμα Φεβρουαρίου, με τα τηλεοπτικά παιχνίδια που έχει επιλέξει η ΕΡΤ3.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση “ενδέχεται να υπάρχουν αλλαγές ως προς τους αγώνες των ΠΑΕ ΑΕΚ Β’ , ΠΑΕ Ολυμπιακός Β’, ΠΑΕ ΠΑΟΚ Β’ και ΠΑΕ Παναθηναϊκός Β’ , καθώς δεν έχουν ορισθεί οι αγώνες του Πρωταθλήματος της Super League 1″.
Αναλυτικά το πρόγραμμα Φεβρουαρίου 2023 ανά όμιλο και ημέρα είναι:
Α Όμιλος.
14η αγωνιστική.
Παρασκευή 03 Φεβρουαρίου 2023.
Παναθηναϊκός Β – ΠΑΟΚ Β
Σάββατο 04 Φεβρουαρίου 2023.
Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου
13:45. Λάρισα – Αναγέννηση Καρδίτσας TV: ΕΡΤ 3
Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023.
ΠΟΤ Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Βέροια – Διαγόρας Ρόδου
Μακεδονικός – Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό: Απόλλων Πόντου.
15η αγωνιστική.
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023.
Νίκη Βόλου – Παναθηναϊκός Β
13:45. ΠΑΟΚ Β – Μακεδονικός TV: ΕΡΤ 3
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023.
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός – ΠΟΤ Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
Διαγόρας Ρόδου – Λάρισα
Ηρακλής Λάρισας – Βέροια
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας.
16η αγωνιστική.
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023.
Απόλλων Λάρισας – Παναθηναϊκός Β
13:45. ΠΑΟΚ Β – Βέροια TV: ΕΡΤ 3
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023.
Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
Νίκη Βόλου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΟΤ Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου – Απόλλων Πόντου
Ηρακλής Λάρισας – Λάρισα
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας.
17η αγωνιστική.
Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2023.
15:15. Λάρισα – ΠΑΟΚ Β TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023.
Παναθηναϊκός Β – Θεσπρωτός
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023.
Βέροια – Νίκη Βόλου
Μακεδονικός – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Διαγόρας Ρόδου
Απόλλων Πόντου – Ηρακλής Λάρισας
Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου 2023.
15:15. Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας TV: ΕΡΤ 3
Ρεπό: ΠΟΤ Ηρακλής.
Συνέχεια στο πρόγραμμα Φεβρουαρίου 2023 με το δεύτερο όμιλο του πρωταθλήματος.
Β Όμιλος.
14η αγωνιστική.
Παρασκευή 03 Φεβρουαρίου 2023.
15:15. Καλαμάτα Π.Σ – Κηφισιά TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 04 Φεβρουαρίου 2023.
Επισκοπή – ΑΕΚ Β
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Β
Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023.
Αιγάλεω Α.Ο – Καλλιθέα
Χανιά – Ηρόδοτος
Ηλιούπολη – Προοδευτική
Δευτέρα 06 Φεβρουαρίου 2023.
15:15. Απόλλων Σμύρνης – Ιεράπετρα Ο.Φ TV: ΕΡΤ 3
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ.
15η αγωνιστική.
Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2023.
Προοδευτική – Αιγάλεω Α.Ο
15:15. ΑΕΚ Β – Καλαμάτα Π.Σ TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023.
Ολυμπιακός Β – Χανιά
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023.
Ηρόδοτος – Επισκοπή
Καλλιθέα – ΠΑΟ Ρουφ
Ιεράπετρα Ο.Φ – Ηλιούπολη
Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2023.
15:15. Κηφισιά – Απόλλων Σμύρνης TV: ΕΡΤ 3
Ρεπό: Παναχαϊκή.
16η αγωνιστική.
Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου 2023.
15:15. Παναχαϊκή – Χανιά TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023.
ΑΕΚ Β – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Β – Επισκοπή
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023.
Ηρόδοτος – Καλαμάτα Π.Σ
Ιεράπετρα Ο.Φ – Αιγάλεω Α.Ο
Προοδευτική – ΠΑΟ Ρουφ
Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2023.
15:15. Κηφισιά – Ηλιούπολη TV: ΕΡΤ 3
Ρεπό: Καλλιθέα.
17η αγωνιστική.
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023.
Καλαμάτα Π.Σ – Ολυμπιακός Β
Ηλιούπολη – ΑΕΚ Β
13:45. Αιγάλεω Α.Ο – Κηφισιά
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023.
Απόλλων Σμύρνης – Ηρόδοτος
Επισκοπή – Παναχαϊκή
Καλλιθέα – Προοδευτική
Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου 2023.
ΠΑΟ Ρουφ – Ιεράπετρα Ο.Φ
Ρεπό: Χανιά.