1η αγωνιστική ΕΠΣ Σερρών Πρόγραμμα

  1η αγωνιστική ΕΠΣ Σερρών Πρόγραμμα . Ξεκινώντας το πρωτάθλημα της Ένωσης Σερρών έχουμε αγώνες για την Επίλεκτη και τους δύο ομίλους της ανώτερης. Η έναρξη της Β κατηγορίας θα βγει και θα ανακοινωθεί σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Επίλεκτη Σερρών 2017-18

1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ   ΨΩΜΟΤΟΠΙ     ΣΑΒ 9-Σεπ 17:00
Α.Ε ΝΙΓΡΙΤΑΣ   ΡΟΔΟΠΟΛΗ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΛΕΥΚΩΝΑΣ   ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΧΡΥΣΟ   ΧΕΙΜΑΡΟΣ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ   ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
Επόμενη 2η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ   ΧΡΥΣΟ     ΣΑΒ 16-Σεπ 17:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ   ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ     ΣΑΒ 16-Σεπ 17:00
ΨΩΜΟΤΟΠΙ   ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ     ΣΑΒ 16-Σεπ 17:00
ΛΕΥΚΩΝΑΣ   Α.Ε ΝΙΓΡΙΤΑΣ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ   ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00

Ανώτερη Σερρών 2017-18   Α όμιλος

1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΑΓΚΙΣΤΡΟ     ΣΑΒ 9-Σεπ 17:00
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΧΑΡΩΠΟ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΚΕΡΚΙΝΗ ΠΡΟΒΑΤΑΣ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΒΑΛΤΕΡΟ     ΣΑΒ 9-Σεπ 17:00
Επόμενη 2η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ     ΣΑΒ 16-Σεπ 17:00
ΧΑΡΩΠΟ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ     ΣΑΒ 16-Σεπ 17:00
ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΔΑΣΟΧΩΡΙ ΣΚΟΤΟΥΣΑ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΚΕΡΚΙΝΗ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΛΤΕΡΟ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00

 1η αγωνιστική ΕΠΣ Σερρών Πρόγραμμα για Ανώτερη Σερρών 2017-18   Β όμιλος

1η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΣ 2000 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ     ΣΑΒ 9-Σεπ 17:00
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ     ΣΑΒ 9-Σεπ 17:00
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙ     ΣΑΒ 9-Σεπ 17:00
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΠΗΓΑΣΟΣ     ΣΑΒ 9-Σεπ 17:00
ΟΡΕΙΝΗ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΠΡΩΤΗ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ     ΚΥΡ 10-Σεπ 17:00
2η αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΡΩΤΗ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ     ΣΑΒ 16-Σεπ 17:00
ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ     ΣΑΒ 16-Σεπ 17:00
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΟΡΜΙΣΤΑ     ΣΑΒ 16-Σεπ 17:00
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΟΡΕΙΝΗ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ ΠΟΣ 2000     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ     ΚΥΡ 17-Σεπ 17:00

Διαιτητές 1ης αγωνιστικής Ένωσης Σερρών  ……………….  Περισσότερα 

Για το  πρόγραμμα Super League 3η αγωνιστική και Διαιτητές   Περισσότερα

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: