2η φάση κυπέλλου Ελλάδος 1η αγωνιστική

Η 2η φάση κυπέλλου Ελλάδος 1η αγωνιστική ανακοινώθηκε από Ελληνική ποδοσφαιρική ομοσπονδία την Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου και την ημέρα και ώρα κάθε αγώνα για τους οχτώ ομίλους.

Ο Πλατανιάς κερδίζει τον αγώνα απέναντι στον Ηρακλή λόγω εγκατάλειψης του δεύτερου.

Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ   ΤΕΤ 20-Σεπ   16:00    1-0  (0-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΑ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΦΗ 0 – 3   ΤΕΤ 20-Σεπ   0:00   Α/Α

Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΠΑΟΚ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ   ΤΕΤ 20-Σεπ   18:15      2-1   (1-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΑ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΕΒΡΟΥ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΤΡΙΤ 19-Σεπ   16:00  0-1 (0-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

aekΒ ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΑΕΚ – ΛΑΜΙΑ   ΤΕΤ 20-Σεπ   20:30        2-0   (0-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΡΕΒΕΖΑΣ & ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΑ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ   ΠΕΜ 21-Σεπ   18:15    1-2  (1-1)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΜΗΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΑ

Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ   ΤΕΤ 20-Σεπ   16:00       1-0   (0-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΙΝΧΑΡΤ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΣΠΑΡΤΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ   ΠΕΜ 21-Σεπ   16:00     1-3  (1-1)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΓΚΟΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΟΡΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Συνεχίζοντας για τη 2η φάση κυπέλλου Ελλάδος έχουμε:

Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   ΤΡΙΤ 19-Σεπ   20:30   2-1  (0-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΗΛΕΙΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΥΒΟΙΑΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΘΗΝΩΝ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   ΠΕΜ 21-Σεπ   16:00        1-0  (0-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Διαιτητές 1ης αγωνιστικής Ένωσης Σερρών ιστική Πρόγραμμα Διαιτητές
Σάββας Νίκος (ΕΠΣ Σερρών)

Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ   ΤΡΙΤ 19-Σεπ   18:15  2-0 (1-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΣΕΡΡΩΝ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΤΑΠΑΝΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   ΤΡΙΤ 19-Σεπ   16:00  2-0  (1-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΘΡΑΚΗΣ

Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ   ΠΕΜ 21-Σεπ   16:00       1-1    (1-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΑΡΗΣ   ΠΕΜ 21-Σεπ   20:30    0-1  (0-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΖΑΚΥΝΘΟΥ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Και τέλος η 2η φάση κυπέλλου Ελλάδος κλείνει με τον όγδοο όμιλο:

Β ΦΑΣΗ 8ος ΟΜΙΛΟΣ:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ   ΤΕΤ 20-Σεπ   20:30      2-0    (1-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΑΝΑΓΕΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   ΤΕΤ 20-Σεπ   18:15        1-0    (0-0)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΛΕΙΑΣ
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΙΑΣ
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

Όλο το πρόγραμμα του κυπέλλου Ελλάδος στη σελίδα της  ΕΠΟ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: