Play Off Ανώτερης Σερρών 2019-20

Play Off Ανώτερης Σερρών 2019-20

Οι αγώνες είναι διπλοί και ξεκινάνε με μπόνους – βαθμούς, σύμφωνα με τη κατάταξη στη κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος.

1ος Όμιλος.

Α/ΑΟμάδαBonusPlay OffΣύνολο
1Μεγαλοχώρι9615
2Ροδόπολη6612
3Χριστός347
4Καπνόφυτο303
5Ποντισμένο112
6Κερκίνη000
    1η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΚερκίνηΡοδόπολη08ΣΑΒ.29/2/202015:30
ΚαπνόφυτοΜεγαλοχώρι15ΣΑΒ.29/2/202015:30
ΠοντισμένοΧριστός00ΣΑΒ.29/2/202015:30
    2η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΡοδόποληΚαπνόφυτο40Σάβ.07/03/202015:30
ΧριστόςΚερκίνη50Σάβ.07/03/202015:30
ΜεγαλοχώριΠοντισμένο31Κυρ.08/03/202015:30
    3η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΡοδόποληΧριστός  Σάβ.14/03/202016:00
ΜεγαλοχώριΚερκίνη  Κυρ.15/03/202016:00
ΚαπνόφυτοΠοντισμένο  Σάβ.14/03/202016:00
    4η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΧριστόςΜεγαλοχώρι  Σάβ.21/03/202016:00
ΚερκίνηΚαπνόφυτο  Κυρ.22/03/202016:00
ΠοντισμένοΡοδόπολη  Κυρ.22/03/202016:00
    5η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΜεγαλοχώριΡοδόπολη  Κυρ.29/03/202017:00
ΚαπνόφυτοΧριστός  Σάβ.28/03/202016:00
ΠοντισμένοΚερκίνη  Κυρ.29/03/202017:00
    6η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΡοδόποληΚερκίνη     
ΜεγαλοχώριΚαπνόφυτο     
ΧριστόςΠοντισμένο     
    7η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΚαπνόφυτοΡοδόπολη     
ΚερκίνηΧριστός     
ΠοντισμένοΜεγαλοχώρι     
    8η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΧριστόςΡοδόπολη     
ΚερκίνηΜεγαλοχώρι     
ΠοντισμένοΚαπνόφυτο     
    9η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΜεγαλοχώριΧριστός     
ΚαπνόφυτοΚερκίνη     
ΡοδόποληΠοντισμένο     
    10η αγωνιστική 
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΡοδόποληΜεγαλοχώρι     
ΧριστόςΚαπνόφυτο     
ΚερκίνηΠοντισμένο     

Συνέχεια στα Play Off Ανώτερης Σερρών 2019-20 με το 2ο Όμιλο.

Α/ΑΟμάδαBonusPlay OffΣύνολο
1Άγιο Πνεύμα7310
2Δραβήσκος369
3Ν. Ζίχνη538
4Εμ. Παπάς437
5Πεθελινός033
6Λευκώνας202
1η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
Ν. ΖίχνηΛευκώνας30ΣΑΒ.29/2/202015:30
Εμ. ΠαπάςΔραβήσκος16ΣΑΒ.29/2/202015:30
ΠεθελινόςΆγιο Πνεύμα10ΣΑΒ.29/2/202015:30
2η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΛευκώναςΕμ. Παπάς02Κυρ.08/03/202015:30
Άγιο ΠνεύμαΝ. Ζίχνη42Κυρ.08/03/202015:30
ΔραβήσκοςΠεθελινός20Σάβ.07/03/202015:30
3η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΛευκώναςΆγιο ΠνεύμαΚυρ.15/03/202016:00
ΔραβήσκοςΝ. ΖίχνηΣάβ.14/03/202016:00
Εμ. ΠαπάςΠεθελινόςΣάβ.14/03/202016:00
4η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
Άγιο ΠνεύμαΔραβήσκοςΚυρ.22/03/202016:00
Ν. ΖίχνηΕμ. ΠαπάςΣάβ.21/03/202016:00
ΠεθελινόςΛευκώναςΚυρ.22/03/202016:00
5η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΔραβήσκοςΛευκώναςΣάβ.28/03/202016:00
Εμ. ΠαπάςΆγιο ΠνεύμαΣάβ.28/03/202016:00
ΠεθελινόςΝ. ΖίχνηΚυρ.29/03/202017:00
6η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΛευκώναςΝ. Ζίχνη
ΔραβήσκοςΕμ. Παπάς
Άγιο ΠνεύμαΠεθελινός
7η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
Εμ. ΠαπάςΛευκώνας
Ν. ΖίχνηΆγιο Πνεύμα
ΠεθελινόςΔραβήσκος
8η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
Άγιο ΠνεύμαΛευκώνας
Ν. ΖίχνηΔραβήσκος
ΠεθελινόςΕμ. Παπάς
9η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΔραβήσκοςΆγιο Πνεύμα
Εμ. ΠαπάςΝ. Ζίχνη
ΛευκώναςΠεθελινός
10η αγωνιστική
ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΛευκώναςΔραβήσκος
Άγιο ΠνεύμαΕμ. Παπάς
Ν. ΖίχνηΠεθελινός

Τη βαθμολογία που ξεκινάνε οι ομάδες τα Play Off της Ανώτερης της ΕΠΣ Σερρών 2019-20 θα τη βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός