Advertisements

PlayOut Επίλεκτη Σερρών 2018

Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογία για PlayOut Επίλεκτη Σερρών 2018.

Βαθμολογία.

Θέση  Ομάδα  Αγ.  Ν  Ι  Η  Βαθμοί 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ  10  31 
Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ  10  28 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ  10  28 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ  10  26 
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  10  23 
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ  10  10 

Σύμφωνα με την συμπληρωματική προκήρυξη πρωταθλήματος της ΕΠΣ Σερρών οι ομάδες για τα PlayOut ξεκινάνε με τους παρακάτω βαθμούς.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ            14
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ             12
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                     10
Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ                8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ            5
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ               0         (Εγκατέλειψε)

Αποτελέσματα:

1η Αγωνιστική.   6η Αγωνιστική.  
04/03/2018 16:00   14/04/2018 17:00 Γήπεδο Δασοχωρίου      
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ  1 – 1 Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  4 – 1
04/03/2018 16:00   14/04/2018 17:00  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ  1 – 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ  1 – 0
04/03/2018 16:00   14/04/2018 17:00  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ  3 – 0  Α/Α ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ  0 – 3  Α/Α
2η Αγωνιστική.   7η Αγωνιστική.  
10/03/2018 16:00 Γήπεδο Δασοχωρίου   22/04/2018 17:00  
Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ  1 – 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ  0 – 2
10/03/2018 16:00   22/04/2018 17:00  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  1 – 0 Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ  2 – 3
10/03/2018 16:00   22/04/2018 17:00  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ  0 – 3  Α/Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ  3 – 0  Α/Α
3η Αγωνιστική.   8η Αγωνιστική.  
17/03/2018 16:00 Γήπεδο Δασοχωρίου   28/04/2018 16:30  
Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ  3 – 0 Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ  3 – 0  Α/Α
17/03/2018 16:00   28/04/2018 17:00  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ  6 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ  2 – 3
17/03/2018 16:00   28/04/2018 17:00  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  0 – 3  Α/Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ  3 – 3
4η Αγωνιστική.   9η Αγωνιστική.  
24/03/2018 16:00   06/05/2018 16:00  
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ  3 – 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ  0 – 3  Α/Α
24/03/2018 16:00   06/05/2018 17:00  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ  3 – 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  5 – 1
24/03/2018 16:00   06/05/2018 17:00 Γήπεδο Δασοχωρίου  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ  3 – 0  Α/Α Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ  1 – 1
5η Αγωνιστική.   10η Αγωνιστική.  
01/04/2018 16:30   12/05/2018 16:00  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ  3 – 2 Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ  3 – 0   Α/Α
01/04/2018 16:30   12/05/2018 17:00  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  3 – 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ  6 – 1
01/04/2018 16:30   12/05/2018 17:00  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ  0 – 3  Α/Α Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ  2 – 0
Advertisements