Super League 3η αγωνιστική Πρόγραμμα Διαιτητές

Super League 3η αγωνιστική Πρόγραμμα Διαιτητές . Ο πρώτος αγώνας της επόμενης αρχίζει το Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου στις 16:00 στο γήπεδο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης στην Τρίπολη μεταξύ του Αστέρα Τρίπολης με Λαμία 1964.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου με τους διαιτητές:

09/09/2017 16:00 «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΑΜΙΑ 1964
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Μπλάνας Γεώργιος – Μεσσηνίας
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Δημόπουλος Μιχαήλ – Δυτ. Αττικής
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Πυλαρινός Αντώνιος – Ζακύνθου
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Βάτσιος Αριστείδης – Δυτ. Αττικής
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ:   Νικολακόπουλος Αθανάσιος – Αθηνών.

09/09/2017 18:15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: Σέζος Αθανάσιος – Κιλκίς
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Κοντιζάς Ιωάννης – Πειραιά
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Σινιοράκης Αντώνιος – Χανίων
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης – Αρκαδίας
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Φλιώτσιος Σταύρος – Βοιωτίας.

SLeague 3 αγωνιστική Πρόγραμμα Διαιτητές _09/09/2017 20:30 ΞΑΝΘΗ ARENA
ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Καλογερόπουλος – Χαράλαμπος – Αθηνών
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Ευθυμιάδης Δαμιανός – Πιερίας
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Καρατζίκας Αντώνιος – Αθηνών
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Κουμπαράκης Στέφανος – Θράκης
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Δαγκλής Χρήστος – Μακεδονίας.

Super League 3η αγωνιστική Πρόγραμμα Διαιτητές για Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου είναι:

10/09/2017 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΟΝΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΟΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Σκουλάς Εμμανουήλ – Θεσσαλίας
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Χούσκογλου Αϊχάν – Θράκης
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Γεοργακόπουλος Τιμολέων – Πειραιά
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Κορδολέμης  Ευάγγελος – Ανατ Αττική
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Κουρκούνας Απόστολος – Χανίων.

10/09/2017 18:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΑΕΚ – ΛΑΡΙΣΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: Ευαγγέλου Άγγελος – Αθηνών
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Κουράκης Ιωάννης – Ηρακλείου
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Βασιλόπουλος Σπυρίδων – Έβρου
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Λάμπρου Γεώργιος – Εύβοια
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Μπέγκος Δημήτριος – Αργολίδας.

Σάββας Νίκος_panseraikos_ SLeague 3 αγωνιστική Πρόγραμμα Διαιτητές
Σάββας Νίκος (ΕΠΣ Σερρών)

10/09/2017 18:15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: Νεοφυτιάδης Ιωάννης – Κορινθίας   Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ: Κουντουρέλλης Γεώργιος – Αθηνών
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Σάββας Νικόλαος – Σερρών
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: Γρατσάνης Ευάγγελος – Τρικάλων
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Λιόλιος Γεώργιος – Λάρισας.

SLeague 3 αγωνιστική Πρόγραμμα Διαιτητές 210/09/2017 20:30 E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: Παπαδόπουλος Ιωάννης – Μακεδονίας
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Δίπλαρης Αντώνιος – Καρδίτσας
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Κελαζόγλου Γεώργιος – Χαλκιδικής
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Ζαχαριάδης Πραξιτέλης – Μακεδονίας
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Ταπράντζης Γεώργιος – Αιτολοακαρνανίας.

Και κλείνουμε την αγωνιστική με τον αγώνα της Δευτέρας στο γήπεδο της Ριζούπολης.

11/09/2017 19:30 ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ:  Στυλιάρης Δημήτριος – Αιτολοακαρνανίας
Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Πετρόπουλος Τρύφων – Αρκαδίας
Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ:  Κολοσιώνης Αθανάσιος – Αιτολοακαρνανίας
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ: Μανούχος Ευάγγελος – Αργολίδας 
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ: Μαζαράκης Γεώργιος – Κεφαλλνίας & Ιθάκης.

Βαθμολογία:

Θέση  Ομάδα  Βαθμοί
1  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   6
2  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   6
3  ΠΑΟΚ     4
4  ΞΑΝΘΗ    4
4  ΑΕΚ     4
6  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     4
7  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ     2
8  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ     2
9  ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ      2
10  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     1
11  ΛΑΜΙΑ 1964      1
12  ΠΑΝΑΙΤΟΛΙΚΟΣ      1
13  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     1
13  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     1
15  ΛΑΡΙΣΑ      1
16  ΚΑΣΣΙΟΠΗ      0

Αναλυτική βαθμολογία του πρωταθλήματος ………..  Περισσότερα

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: