Διαιτητές SL2 11ης και 13ης αγωνιστικής σεζόν 2023-24
Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της ενδέκατης αγωνιστικής του Νότιου ομίλου και της δέκατης τρίτης αγωνιστικής του Βόρειου ομίλου του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24.
Α Όμιλος (Βόρειος) – 13η αγωνιστική
Ρεπό έχει η ομάδα: Κοζάνη.
Λεβαδειακός – Αλμωπός Αριδαίας 3-0 α/α
Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ
Σάββατο 09 Δεκεμβρίου 2023
15:00. Μακεδονικός – ΑΕΚ Β
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ _ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ _ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023
15:00. Αιολικός – ΠΟΤ Ηρακλής
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ _ ΧΙΟΥ / ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καμπανιακός
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Λάρισα – Απόλλων Πόντου
Γήπεδο: AEL FC ARENA
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ _ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ
Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2023
15:00. Νίκη Βόλου – ΠΑΟΚ Β
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ / ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _ ΒΟΙΩΤΙΑΣ / ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ
Ορισμός διαιτητών Γ Εθνικής – 1ος όμιλος (Κυριακή 10/12/2023).
Συνέχεια στους διαιτητές SL2 11ης και 13ης αγωνιστικής με το δεύτερο όμιλο του πρωταθλήματος.
Β Όμιλος (Νότιος) – 11η αγωνιστική
Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ
Σάββατο 09 Δεκεμβρίου 2023
15:00. Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Β
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ- ΑΓΥΙΑ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
16:00. Διαγόρας Ρόδου – Παναθηναϊκός Β
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023
15:00. Ηλιούπολη – Χανιά
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ / ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ / ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ
Καλλιθέα – Καλαμάτα Π.Σ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ “ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ”
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΛΕΣΒΟΥ / ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΥΚΛΑΔΩΝ / ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΔΩΔ/ΣΟΥ
Τηλυκράτης Λευκάδας – Γιούχτας Αρχανών
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ _ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ / ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ
Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 2023
15:00. Ιωνικός Νίκαιας – Αιγάλεω Α.Ο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ “ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ”
ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ / ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ / ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές SL2 11ης και 13ης αγωνιστικής” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων (ΕΔΩ).