ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΦώτο αγώνα ΟΣΦΠ - Κρασνοντάρ 21-8-2019

Πρώτο παιχνίδι του Ολυμπιακού για τα play-offs του Champions League με τη Κρασνοντάρ από Ρωσία.
  Ο αγώνας άρχισε στις 22:00 στο στάδιο Καραϊσκάκης.
 Οι συνεργάτες του panseraikos.gr, Ser_Osfp kai Ser_geor, είναι στο γήπεδο και μας στέλνουν το φώτο ρεπορτάζ τους. Τους ευχαριστούμε.

Σα, Τσιμίκας, Μπουχαλάκης, Ποντένσε, Μασούρας, Μεριά, Σεμέδο, Γκιγιέρμε, Βαλμπουενά, Γκερέρο και Ομάρ.
Προπονητής: Πέδρο Μαρτίνς.
Δεύτερος αγώνας στη Ρωσία την Τρίτη 27 Αυγούστου 2019 στις 22:00.

Φωτογραφίες αγώνα ΕΔΩ.

Κλείνοντας το άρθρο “Φώτο αγώνα ΟΣΦΠ – Κρασνοντάρ 21-8-2019” κάνοντας κλικ στο Φώτο – Video μπορείτε να δείτε φώτο από διάφορους αγώνες και τις φώτο του παραπάνω αγώνα ΕΔΩ.

Υ.Γ.

Στο 30΄ έχουμε γκολ με το Γκερέρο για τον Ολυμπιακό. Αποτέλεσμα ημιχρόνου 1-0.  Στο 79΄ έχουμε 2-0 με Λάζαρ Ραντζέλοβιτς που αντικατέστησε στο 75΄ τον Μασούρα.  Δεύτερο γκολ από Λάζαρ Ραντζέλοβιτς και το σκορ στο  85΄ γίνετε 3-0. Ένα λεπτό πριν τη λήξη του κανονικού αγώνα το σκορ διαμορφώνετε σε 4-0 με Ποντένσε. Τελικό αποτέλεσμα 4-0.