Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 18-19 Οκτωβρίου

Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 18-19 Οκτωβρίου 2017 για τα παρακάτω πρωταθλήματαSuper League, Football League, Γ Εθνική 1ος όμιλος, Γ Εθνική 2ος όμιλος και ΕΠΣ Σερρών.

Αποτελέσματα Super League 11η αγωνιστική:

Ιστορία του ΠΑΟΚΣάββατο: 18/11/2017 & 15:00
ΛΑΜΙΑ 1964 – ΚΑΣΣΙΟΠΗ            1-:-1       (1-1)
18/11/2017 & 17:15
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ           1-:-0          (0-0)
18/11/2017 & 19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ            2-:-1         (1-0)
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                   2-:-0      (1-0)
19/11/2017 & 17:15
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ              1-:-1       (1-0)   
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ            0-:-3     (0-2)   
19/11/2017 & 19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ                   1-:-1           (1-0)
Δευτέρα: 20/11/2017 & 19:30
ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ                 2-:-1            (1-1)

Football League 4η αγωνιστική:

Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 ΟκτωβρίουΣάββατο: 18/11/2017 & 15:00
Τρίκαλα – ΟΦΗ         0-:-0 
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
Παναχαϊκή – Κισσαμικός      0-:-0
Αχαρναϊκός – Βέροια                 0-:-3  Α/Α (Αποβολή του Αχαρναϊκού από το πρωτάθλημα)
Εργοτέλης – ΑΡΗΣ         2-:-3             (2-0)
Καραϊσκάκης – Σπάρτη        2-:-1          (2-1)
Καλλιθέα – Δόξα Δράμας      0-:-1     (0-1)
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός       3-:-0     (0-0)
Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας      2-:-0         (1-0)
Αιγινιακός – Παναιγιάλειος      1-:-1      (0-0)

Συνέχεια του άρθρου » Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 18-19 Οκτωβρίου ¨ έχουμε:

Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18 7η αγωνιστική:
Σάββατο: 18/11/2017 & 15:00
Άρης Αβάτου – Ορφεας Puma Ξάνθης         1-:-0
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
Διδυμότειχο – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου       1-:-1
Δόξα Προσκυνητών – Ελπίς Σκουτάρεως        0-:-2
Αετός Ορφανού – Καβάλα Α.Ο.         1-:-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής        1-:-0
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Ν Σιδηροχωρίου         3-:-0
Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
Καμπανιακός – Άρης Παλαιοχωρίου          0-:-2
Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – Αλμωπός Αριδαίας          0-:-1
Νάουσα – ΑΕΠ Ηρακλής         1-:-2
Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Πιερικός        0-:-1
Μακεδονικός Α.Σ. – Λαγκαδάς        2-:-0
Καρδία Α.Ο. – Φίλιππος Αλεξάνδρειας        2-:-1
Εδεσσαϊκός – Κιλκισιακός        1-:-1

Αποτελέσματα Σερρών Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017
Επίλεκτη Σερρών 2017-18 12η αγωνιστική:
Σάββατο: 18/11/2017 & 15:00
αποτελέσματα τοπικού Κυριακή 8ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ             0-:-2    (0-2)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                2-:-1       (0-0)
Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ                  1-:-1            (0-0)

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 11η αγωνιστική:
Σάββατο: 18/11/2017 & 15:00
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ                   4-:-0          (4-0)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΒΑΛΤΕΡΟ               7-:-2          (3-0)

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 11η αγωνιστική:
Σάββατο: 18/11/2017 & 15:00
ΠΡΩΤΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                 3-:-1           (0-0)
Γήπεδο Μονόβρυσης: ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                  0-:-2           (0-2)
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ           1-:-3        (1-0)

Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 9η αγωνιστική:
Σάββατο: 18/11/2017 & 15:00
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ              0-:-0
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΙΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ              2-:-1            (1-1)
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ               4-:-2         (2-1)
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ              2-:-0           (1-0)

Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18 9η αγωνιστική:
Σάββατο: 18/11/2017 & 15:00
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΕΠΟΝΙΑ            4-:-1           (0-0)
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ           2-:-1         (0-1)
ΨΥΧΙΚΟ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ           2-:-1           (2-1)

Κλείνοντας το άρθρο ¨ Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 18-19 Οκτωβρίου ¨

Αποτελέσματα Σερρών Κυριακή 19 Νοεμβρίου
Επίλεκτη Σερρών 2017-18 12η αγωνιστική:
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ               2-:-4
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ                0-:-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ            1-:-0

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 11η αγωνιστική:
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                    3-:-2
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ               1-:-1
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                0-:-1
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ                4-:-1
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ            0-:-1

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 11η αγωνιστική:
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
ΟΡΕΙΝΗ – ΑΝΑΤΟΛΗ                    0-:-2
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ           0-:-2
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ              2-:-2
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ            1-:-3

Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 9η αγωνιστική:
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ         1-:-1

Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18 9η αγωνιστική:
Κυριακή: 19/11/2017 & 15:00
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ        2-:-4
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ      4-:-0
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ       1-:-3

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: