Διαιτητές τοπικού Σερρών για 30 Σεπτ και 1 Οκτ

Από την Επιτροπή Ορισμού Διαιτητών του τοπικού συνδέσμου διαιτητών ανακοινώθηκαν οι Διαιτητές τοπικού Σερρών για 30 Σεπτ και 1 Οκτ . Η ΕΟΔ απαρτίζεται από Μετσιμενίδη Στυλιανό, Φωτιάδη Γεώργιο, Παλάζη Κυριάκο και Ιωαννίδη Χρήστο.

Αναλυτικά ανά κατηγορία και ημέρα έχουμε:

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  –   Α’ ΒΟΗΘΟΣ     –     Β’ ΒΟΗΘΟΣ    –     ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Επίλεκτη Σερρών
          Σάββατο: 30/09/2017 17:00
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΧΑΨΑΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΣΟΛΑΚΗΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γήπεδο Δασοχωρίου: Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ – ΜΠΑΝΤΗ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
          Κυριακή: 01/10/2017 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΤΣΙΦΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Γήπεδο ΕΠΣ: ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
ΧΑΨΑΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Β. – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Διαιτητές τοπικού Σερρών για 30 Σεπτ και 1
Μπομπόγιας Δημητρης – ΕΠΣ Σερρών

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος
          Σάββατο: 30/09/2017 17:00
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
          Κυριακή: 01/10/2017 16:00
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΣΟΛΑΚΗΣ – ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ – ΒΟΤΣΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΜΑΓΗΣ – ΓΚΙΟΚΑΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος
          Σάββατο: 30/09/2017 17:00
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΟΠΕΙΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΣΑΒΒΑΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Γήπεδο Μονάβρυσης: ΠΟΣ 2000 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΩΤΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΑΓΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΣΑΒΒΑΤΗΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΑΝΑΤΟΛΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Β. – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
          Κυριακή: 01/10/2017 16:00
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΜΑΤΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΜΕΝΕΞΗΣ – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Συνέχεια για Διαιτητές τοπικού Σερρών για 30 Σεπτ και 1 Οκτ

Β Τοπικό Α Όμιλος
          Σάββατο: 30/09/2017 17:00

Διαιτητές τοπικού Σερρών για 30 Σεπτ και 1 Οκτ
Βουρλιάκης Γιάννης_ΕΠΣ Σερρών

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΒΑΣΑΚΗΣ – ΤΣΙΚΟΥ – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΤΑΛΙΟΥ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
          Κυριακή: 01/10/2017 16:00
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΠΙΜΠΗ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Δ. – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β Τοπικό Β Όμιλος
          Σάββατο: 30/09/2017 17:00
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΔΟΚΟΣ – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΑΛΕΞΙΟΥ – ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ – ΚΑΜΜΑ ΦΛΩΡΑ
          Κυριακή: 01/10/2017 16:00
Γήπεδο Ομόνοια Α: ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΜΜΑ ΦΛΩΡΑ
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΜΠΑΝΤΗ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Ε. – ΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΒΑΡΚΑΚΗ Ε. – ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (νέος) – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: