ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές 10ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζό 2023-24

Διαιτητές 10ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζό 2023-24

Διαιτητές 10ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζόν 2023-24

Από την ΚΕΔ της ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές 10ης αγωνιστικής 1ου ομίλου του πρωταθλήματος της τρίτης Εθνικής κατηγορίας.

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Euro 2024 Πρόγραμμα, αποτελέσματα, βαθμολογίες (Κλικ στη φώτο)
Πλήρης οδηγός

10η Αγωνιστική – Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 & 15:00

Άρης Πετεινού – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Γήπεδο ΑΡΗ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΕΒΡΟΥ
Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ)
ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ-ΟΜΕΡ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ
Αετός Βαρβάρας – Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό γήπεδο Βαρβάρας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ

Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Καβάλα Α.Ο
Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΠΑΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Ευκαρπίας
Δημοτικό Γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΠΕΛΛΑΣ
Πανθρακικός – Βέροια
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ)
ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΕΒΡΟΥ

Θύελλα Σαρακηνών – ΑΟ Χανιώτης
Γήπεδο Νέων Επιβατών (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Θερμαϊκός Θέρμης
ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ
Ορέστης Ορεστιάδας – Άρης Αβάτου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΣΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ

Βαθμολογία 1ου ομίλου Γ Εθνικής.

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές 10ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής” με τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής.

Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας – Δόξα Δράμας      1-1
Άρης Πετεινού – Αετός Βαρβάρας      1-1
Νέστος Χρυσούπολης – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας       3-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Αναγέννηση Επανομής      1-1
Καβάλα Α.Ο – Πανθρακικός       0-0
Νίκη Ευκαρπίας – Θύελλα Σαρακηνών      2-2
Βέροια – ΠΑΟΚ Κρηστώνης       0-1
ΑΟ Χανιώτης – Άρης Αβάτου       0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Ορέστης Ορεστιάδας       1-1.
Τους σκόρερ των παραπάνω αγώνων θα τους βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

Όλα τα αποτελέσματα και το υπόλοιπο πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

UEFA Euro 2024
Αγώνες ημέρας

Βαθμολογίες, όλοι αγώνες.

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα