ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές 26ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζό 2023-24

Διαιτητές 26ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζό 2023-24

Διαιτητές 26ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζόν 2023-24

Από την ΚΕΔ της ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της εικοστής έκτης αγωνιστικής του πρώτου ομίλου του πρωταθλήματος της τρίτης Εθνικής κατηγορίας.
Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν στις 10/3/2024.

Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Ευκαρπίας  0-3 α/α.

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

26η Αγωνιστική – Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 & 15:00

Δόξα Δράμας – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ)
ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ
Αετός Βαρβάρας – Άρης Πετεινού
Δημοτικό γήπεδο Βαρβάρας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Νέστος Χρυσούπολης
Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ \ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ \ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΣΕΡΡΩΝ \ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ
Αναγέννηση Επανομής – Απόλλων Παραλιμνίου
Δημοτικό Γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ \ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ \ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ \ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Πανθρακικός – Καβάλα Α.Ο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ)
ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ \ ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΕΒΡΟΥ
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Βέροια
ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ

Άρης Αβάτου – ΑΟ Χανιώτης
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ)
ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ \ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΕΒΡΟΥ
Ορέστης Ορεστιάδας – Θερμαϊκός Θέρμης
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ)
ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ-ΟΜΕΡ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ

Βαθμολογία 1ου ομίλου Γ Εθνικής.

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές 26ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής” με τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής (Κυριακή 03/03/2024).

Απόλλων Παραλιμνίου – Θύελλα Σαρακηνών   3-0 α/α
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας – Αετός Βαρβάρας   2-2
Δόξα Δράμας – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας   2-1
Άρης Πετεινού – Αναγέννηση Επανομής   3-2
Νέστος Χρυσούπολης – Πανθρακικός   1-1
Καβάλα Α.Ο – ΠΑΟΚ Κρηστώνης   2-0
Νίκη Ευκαρπίας – Άρης Αβάτου   3-0
Βέροια – Ορέστης Ορεστιάδας   1-0
ΑΟ Χανιώτης – Θερμαϊκός Θέρμης   3-0
Τους σκόρερ των παραπάνω αγώνων θα τους βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

Όλα τα αποτελέσματα και το υπόλοιπο πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00
4η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 13 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα