ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές Play Out 2ης αγωνιστικής Super League 2 σεζόν 2023-24

Διαιτητές Play Out 2ης αγωνιστικής Super League 2 σεζόν 2023-24

Διαιτητές Play Out 2ης αγωνιστικής Super League 2 για τη σεζόν 2023 – 24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της δεύτερης αγωνιστικής των Play Out του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023 – 24 (Νότιου ομίλου και Βόρειου ομίλου).
Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν στις 30/3/2024.

Play Out – 2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Μαρτίου 2024

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Α Όμιλος (Βόρειος)
14:00. ΠΟΤ Ηρακλής – Κοζάνη
ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ

16:00. Αν. Καρδίτσας – Καμπανιακός
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΒΟΙΩΤΙΑΣ / ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ _ ΕΥΒΟΙΑΣ / ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΒΑΪΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΠΑΟΚ Β – Αιολικός
ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΔΑΝΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ _ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Β Όμιλος (Νότιος)
16:00. Παναθηναϊκός Β΄ – Διαγόρας
ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ _ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Γιούχτας – Αιγάλεω
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ
Ολυμπιακός Β΄ – Παναχαϊκή
ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΔΩΔ/ΣΟΥ

Διαιτητές 1ου ομίλου Γ Εθνικής (31/3/2024).

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές Play Out 2ης αγωνιστικής Super League 2” με τη βαθμολογία και των δύο ομίλων.

Α Όμιλος (Βόρειος)
α/α Ομάδα   Αγώνες   Βαθ.
1 Ηρακλής   1   16
2 ΠΑΟΚ Β   0   15
3 Αν. Καρδίτσας   1   15
4 Κοζάνη   1   15
5 Καμπανιακός   0   12
6  Αιολικός  1   8.

Β Όμιλος (Νότιος)
α/α Ομάδα  Αγώνες  Βαθ.
1 Διαγόρας Ρόδου  0  14
2 Γιούχτας   1   14
3 Αιγάλεω   0   13
4 Ολυμπιακός Β΄   0   12
5 Παναθηναϊκός Β΄   0   11
6  Παναχαϊκή   1   11.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

6η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 27 Απριλίου, 2024 20:00
5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα