Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup

Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup Μόσχα 2018
 Γερμανία:
  Προπονητής: Γιόακιμ Λεβ (03-02-1960).
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: NEUER Manuel – FC Bayern München (GER), TRAPP Kevin – Paris Saint-Germain FC (FRA), TER STEGEN Marc- Andre – FC Barcelona (ESP).
Αμυντικοί: BOATENG Jerome – FC Bayern München (GER), HUMMELS Mats – FC Bayern München (GER), HECTOR Jonas – 1. FC Köln (GER), PLATTENHARDT Marvin – Hertha BSC (GER), RUEDIGER Antonio – Chelsea FC (ENG), GINTER Matthias –
VfL Borussia Mönchengladbach (GER), KIMMICH Joshua – FC Bayern München (GER), SUELE Niklas – FC Bayern München (GER).
Μέσοι: KHEDIRA Sami – Juventus FC (ITA), OEZIL Mesut – Arsenal FC (ENG), MUELLER Thomas – FC Bayern München (GER), KROOS Toni – Real Madrid CF (ESP), RUDY Sebastian – FC Bayern München (GER), GUENDOGAN Ilkay – Manchester City FC (ENG), DRAXLER Julian – Paris Saint-Germain FC (FRA), GORETZKA Leon – FC Schalke 04 (GER), BRANDT Julian – Bayer 04 Leverkusen (GER).
Επιθετικοί: GOMEZ Mario – VfB Stuttgart (GER), REUS Marco – Borussia Dortmund (GER), WERNER Timo – RB Leipzig (GER).
 Μεξικό:
  Προπονητής: Χουάν Κάρλος Οσόριο από Κολομβία γεννηθείς 8 Ιουνίου 1961.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: CORONA Jose – Cruz Azul (MEX), TALAVERA Alfredo – Deportivo Toluca FC (MEX), OCHOA Guillermo – Standard Liège (BEL).
Αμυντικοί: MARQUEZ Rafael – CF Atlas (MEX), AYALA Hugo – Tigres UANL (MEX), MORENO Hector – Real Sociedad (ESP), HERRERA Hector – FC Porto (POR), REYES Diego – FC Porto (POR), SALCEDO Carlos – Eintracht Frankfurt (GER), ALVAREZ Edson – Club América (MEX).
Μέσοι: GUARDADO Andres – Real Betis (ESP), LAYUN Miguel – Sevilla FC (ESP), DOS SANTOS Giovani – LA Galaxy (USA), AQUINO Javier – Tigres UANL (MEX), DOS SANTOS Jonathan – LA Galaxy (USA), CORONA Jesus – FC Porto (POR), GALLARDO
Jesus – Pumas UNAM (MEX).
Επιθετικοί: PERALTA Oribe – Club América (MEX), HERNANDEZ Javier – West Ham United FC (ENG), VELA Carlos – Los Angeles FC (USA), FABIAN Marco – Eintracht Frankfurt (GER), JIMENEZ Raul – SL Benfica (POR), LOZANO Hirving – PSV
Eindhoven (NED).
Συνέχεια στο άρθρο » Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup Μόσχα 2018 «.
 Σουηδία:
  Προπονητής: Ο Σουηδός Γιάνε Αντερσον.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: NORDFELDT Kristoffer – Swansea City AFC (WAL), OLSEN Robin – FC Kobenhavn (DEN), JOHNSSON Karl-Johan – EA Guingamp (FRA).
Αμυντικοί: GRANQVIST Andreas – FC Krasnodar (RUS), LUSTIG Mikael – Celtic FC (SCO), OLSSON Martin – Swansea City AFC (WAL), JANSSON Pontus – Leeds United FC (ENG), HELANDER Filip – Bologna FC (ITA), AUGUSTINSSON Ludwig – SV
Werder Bremen (GER), LINDELOF Victor – Manchester United FC (ENG), KRAFTH Emil – Bologna FC (ITA).
Μέσοι: LARSSON Sebastian – Hull City FC (ENG), SVENSSON Gustav – Seattle Sounders FC (USA), DURMAZ Jimmy – Toulouse FC (FRA), EKDAL Albin – Hamburger SV (GER), ROHDEN Marcus – FC Crotone (ITA), FORSBERG Emil – RB Leipzig (GER), CLAESSON Viktor – FC Krasnodar (RUS), HILJEMARK Oscar – Genoa CFC (ITA).
Επιθετικοί: TOIVONEN Ola – Toulouse FC (FRA), BERG Marcus – Al Ain FC (UAE), GUIDETTI John – Deportivo Alavés (ESP), THELIN Isaac Kiese – KV Waasland-Beveren (BEL).

2018_Βοσνία Ερζεγοβίνη_panseraik_Μουντιάλ 2018_Επόμενη ομάδα για Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup Μόσχα 2018 η
 Νότια Κορέα:
  Προπονητής: Σιν Τάε-γιόνγκ που αντικατέστησε τον Γερμανό Ούλι Στίλικε.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: KIM Jinhyeon – Cerezo Osaka (JPN), KIM Seunggyu – Vissel Kobe (JPN), JO Hyeonwoo – Daegu FC (KOR).

Αμυντικοί: LEE Yong – Jeonbuk Hyundai (KOR), PARK Jooho – Ulsan Hyundai FC (KOR), GO Yohan – FC Seoul (KOR), OH Bansuk – Jeju United (KOR), YUN Youngsun – Seongnam FC (KOR), KIM Minwoo – Sangju Sangmu FC (KOR), KIM Younggwon – Guangzhou Evergrande FC (CHN), HONG Chul – Sangju Sangmu FC (KOR), JANG Hyunsoo – FC Tokyo (JPN), JUNG Seunghyun – Sagan Tosu FC (JPN).
Μέσοι: KI Sungyueng – Swansea City AFC (WAL), KOO Jacheol – FC Augsburg (GER), JUNG Wooyoung – Vissel Kobe (JPN), JU Sejong – Asan Mugunghwa FC (KOR), MOON Seonmin – Incheon United FC (KOR), LEE Jaesung – Jeonbuk Hyundai (KOR), LEE Seungwoo – Hellas Verona FC (ITA).
Επιθετικοί: KIM Shinwook – Jeonbuk Hyundai (KOR), SON Heungmin – Tottenham Hotspur FC (ENG), HWANG Heechan – FC Red Bull Salzburg (AUT).
Τα γκρουπ δυναμικότητας World Cup Μόσχα 2018.
1ο Γκρουπ: Ρωσία, Γερμανία, Βραζιλία, Πορτογαλία, Αργεντινή, Βέλγιο, Πολωνία, Γαλλία
2ο γκρουπ: Ισπανία, Περού, Ελβετία, Αγγλία, Κολομβία, Μεξικό, Ουρουγουάη, Κροατία
3ο γκρουπ: Δανία, Ισλανδία, Κόστα Ρίκα, Σουηδία, Τυνισία, Αίγυπτος, Σενεγάλη, Ιράν
4ο γκρουπ: Σερβία, Νιγηρία, Αυστραλία, Ιαπωνία, Μαρόκο, Παναμάς, Νότιος Κορέα, Σαουδική Αραβία
Κλείνει το άρθρο » Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup Μόσχα 2018 » με το πρόγραμμα αγώνων του παραπάνω ομίλου.
1η αγωνιστική:
17-06-2018 18:00 Γερμανία v Μεξικό
18-06-2018 15:00 Σουηδία v Νότια Κορέα
2η αγωνιστική:
23-06-2018 18:00 Νότια Κορέα v Μεξικό
23-06-2018 21:00 Γερμανία v Σουηδία
3η αγωνιστική:
27-06-2018 17:00 Νότια Κορέα v Γερμανία
27-06-2018 17:00 Μεξικό v Σουηδία.

Advertisements

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.