Πρόγραμμα, διαιτητές Σερρών 21-22 Οκτωβ

Η ΕΠΣ Σερρών και ο ΣΔΠ Σερρών ανακοίνωσαν αντίστοιχα το Πρόγραμμα, διαιτητές Σερρών  για 21 και 22 Οκτωβρίου 2017.
Έναρξη όλων των αγώνων στις 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Επίλεκτη Σερρών 2017-18 8η Αγωνιστική.
21/10/2017 16:00
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ -:- (-)
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
22/10/2017 16:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ -:- (-)
ΧΑΨΑΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΣΟΛΑΚΗΣ – ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
διαιτητές, 2η αγωνιστική κυπέλλου ΕΠΣ ΜακεδονίαςΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ -:- (-)
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ (Φώτο) – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ -:- (-)
ΚΡΥΩΝΑΣ – ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ -:- (-)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ -:- (-)
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝ.

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 7η Αγωνιστική.
21/10/2017 16:00
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ -:- (-)
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΣΩΜΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΣΟΜΠΑ ΞΕΝΙΑ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ -:- (-)
ΚΡΥΩΝΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (π) – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΡΩΠΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ -:- (-)
ΑΧΤΣΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ -:- (-)
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΤΡΙΚΑΖΗΣ = ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
22/10/2017 16:00
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ -:- (-)
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ – ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ -:- (-)
ΜΑΓΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ -:- (-)
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ (Φώτο) – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Συνέχεια στο άρθρο ¨ Πρόγραμμα, διαιτητές Σερρών 21-22 Οκτωβ ¨ έχουμε:

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 7η Αγωνιστική.
21/10/2017 16:00
Γήπεδο Ομόνοια Α
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ -:- (-)
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ -:- (-)
ΧΑΨΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Γήπεδο Ψυχικού
ΑΝΑΤΟΛΗ – ΠΟΣ 2000 -:- (-)
ΜΑΓΗΣ – ΤΑΛΙΟΥ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΡΩΤΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ -:- (-)
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
22/10/2017 16:00
ΟΡΕΙΝΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ -:- (-)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Γήπεδο ΕΠΣ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ -:- (-)
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ – ΜΕΝΕΞΗΣ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ -:- (-)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Β Τοπικό Α Όμιλος 5η Αγωνιστική.
21/10/2017 16:00
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ -:- (-)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
22/10/2017 16:00
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ -:- (-)
ΒΑΣΑΚΗΣ – ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ – ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ -:- (-)
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ -:- (-)
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ -:- (-)
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ

Β Τοπικό Β Όμιλος 5η Αγωνιστική.
21/10/2017 16:00
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ -:- (-)
ΜΠΙΜΠΗ ΒΑΣΑΚΗΣ ΝΤΕΜΑΪ ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ -:- (-)
ΜΠΑΝΤΗ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΣΑΒΒΑΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Επίλεκτη Σερρών-Διαιτητές τοπικού Σερρών
Βουρλιάκης Γιάννης_ΕΠΣ Σερρών

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ -:- (-)
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ (Φώτο) – ΤΣΙΚΟΥ – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
22/10/2017 16:00
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ -:- (-)
ΜΠΙΜΠΗ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) – ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ.
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ -:- (-)
ΜΠΑΝΤΗ – ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΙΔΗΣ Κ. – ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ -:- (-)
ΤΑΛΙΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (π) – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ

Advertisements

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός