Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής κυπέλλου, διαιτητές

Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής κυπέλλου, διαιτητές όπως ανακοινώθηκε από το σύνδεσμο διαιτητών νομού Σερρών και ΕΠΣ Σερρών. Όλοι οι αγώνες θα γίνουν την Τετάρτη στις 16:30. Από την ένωση ποδοσφαιρικών σωματείων Σερρών ανακοινώθηκε ότι έδρα στον αγώνα του Καπνόφυτου με Λιθότοπο θα είναι ο Λιθότοπος.

Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής κυπέλλου, διαιτητές :

13/09/2017 16:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α΄ ΒΟΗΘΟΣ – Β΄ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
       ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΑΧΤΣΗΣ – ΤΣΙΚΟΥ – ΔΟΚΟΣ – ΚΑΜΜΑ ΦΛΩΡΑ
     ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΜΠΑΝΤΗ – ΓΚΙΟΚΑΣ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
    ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΟΝΟΙΑ Α ΠΗΓΑΣΟΣ – ΧΡΥΣΟ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΒΟΤΣΗΣ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
      ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΝΟΒΡΥΣΗΣ ΠΟΣ 2000 – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΣΩΜΗΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
       ΠΡΩΤΗ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ
ΧΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
     ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – Ν. ΣΚΟΠΟΣ
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
      ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΜΑΓΗΣ – ΓΑΒΡΙΗΛ – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
     ΟΡΕΙΝΗ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΒΑΡΚΑΚΗ Ε. – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΠΕΛΙΤΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
      ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΑΓΩΝΑΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
    ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ

Γκιρίνης Χρυσάφης
Γκιρίνης Χρυσάφης

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ – ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
     ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ – ΤΣΙΦΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
     ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΚΡΥΩΝΑΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
        ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΑΡΠΕΡΗ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
          ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΤΑΛΙΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
        ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΑΛΙΑΟΚΑΣΤΡΟ
ΜΠΙΜΠΗ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΑΚΗΣ – ΤΣΑΡΙΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
       Α.ΠΟΡΟΪΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΧΑΨΑΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 Αποτελέσματα πρώτης αγωνιστικής κυπέλλου:

Σάββατο 02/09/2017 & 16:30
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ     1 – 3
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ     1 – 2
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ       1 – 2
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ        0 – 7
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ         ΚΔ  0-0 ΠΑΡ 0-0 και 2 – 3 (Πέναλτι)
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ        ΚΔ 1-1 και 1 – 3 (Παράταση)
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ         1 – 2
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ       6 – 1
ΝΕΟΧΩΡΙ – Κ.ΚΑΜΗΛΑ        2 – 1
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ        0 – 2
ΨΥΧΙΚΟ – ΑΝΑΤΟΛΗ            0 – 6
Κυριακή  03/09/2017  & 16:30
ΠΑΛΙΑΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ       3-:-1
Α.ΠΟΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ         1 -:-0
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ       1 -:-4
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ       1-:-3
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ      Κ.Δ.   1 -:-1  και  0–1  (Παράταση)

Τα αποτελέσματα, βαθμολογία της επίλεκτης Σερρών θα τα βρείτε ……………. Περισσότερα

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: