6η Super League και 1η Γ Εθνική 1ος & 2ος

Πρόγραμμα και διαιτητές για 6η Super League και 1η Γ Εθνική 1ος & 2ος. Πρώτη αγωνιστική για την Γ Εθνική και το https://panseraikos.gr θα καλύψει με νέα, πρόγραμμα, βαθμολογίες ..... από το παραπάνω πρωτάθλημα. Η Super League ξεκινάει την 6η αγωνιστική με τον αγώνα Πλατανιά με Παναιτωλικό το Σάββατο στις 16:00
Όλο το πρόγραμμα ανά ημέρα και ώρα:
Σάββατο 30/09/2017 
 Super League 2017-18
 30/09/2017 16:00
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Διαιητής - ΕΠΣ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
 30/09/2017 18:15
 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 
Διαιητής - ΕΠΣ: ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 30/09/2017 20:30
 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΟΚ 
Διαιητής - ΕΠΣ: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΗΠΕΙΡΟΥ
 Κυριακή 01/10/2017
 01/10/2017 16:00 
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 
Διαιητής - ΕΠΣ: ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 01/10/2017 18:15 
SLeague 3 αγωνιστική Πρόγραμμα Διαιτητές _  ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΞΑΝΘΗ 
Διαιητής - ΕΠΣ: ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
 01/10/2017 18:15
 ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 
Διαιητής - ΕΠΣ: ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΣ
 01/10/2017 20:30
 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ
Διαιητής - ΕΠΣ: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΘΗΝΩΝ
 Δευτέρα 02/10/2017 19:30 
 ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διαιητής - ΕΠΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Γ ΕθνικήςΓ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18
           Κυριακή 01/10/2017 16:00 
 Διδυμότειχο – Νέστος Χρυσούπολης 
Διαιτητής: ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 Δόξα Ν Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου 
Διαιτητής: ΣΙΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού 
Διαιτητής: ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 Καβάλα Α.Ο. – Άρης Αβάτου 
Διαιτητής: ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Παρατηρητής - ΕΠΣ : ΚΑΔΕΜΟΓΛΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΕΡΡΩΝ
 Ορφεας Puma Ξάνθης – Δόξα Προσκυνητών 
Διαιτητής: ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 Ελπίς Σκουτάρεως – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 
Διαιτητής: ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟ
 Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18
Τρακαλιάνης Πασχάλης
Τρακαλιάνης Πασχάλης – ΕΠΣ Σερρών
 Κυριακή 01/10/2017 16:00 
 Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 
Διαιτητής - ΕΠΣ:ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  -ΣΕΡΡΩΝ
Α Βοηθός - ΕΠΣ: ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΕΡΡΩΝ
Β Βοηθός - ΕΠΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΣΕΡΡΩΝ
Παρατηρητής - ΕΠΣ: ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 Εδεσσαϊκός – Λαγκαδάς 
Διαιτητής: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 Καρδία Α.Ο. – Πιερικός 
Διαιτητής: ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 Μακεδονικός Α.Σ. – Αλμωπός Αριδαίας 
Διαιτητής: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ
 Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Καμπανιακός 
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
 Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – Νάουσα 
Διαιτητής: ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΑΕ Καρίτσας – ΑΕΠ Ηρακλής
Διαιτητής: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μετά το τέλος της αγωνιστικής  ( 6η Super League και 1η Γ Εθνική ) τη βαθμολογία κλπ στα παρακάτω Lnk
Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Super League 2017-18
Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18
Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: