Αποτελέσματα τοπικού και Γ Εθνική 1ος και 2ος

Αποτελέσματα τοπικού και Γ Εθνική 1ος και 2ος όμιλος

Κυριακή: 01/10/2017 16:00

Επίλεκτη Σερρών
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ            1-0    (0-0)
Γήπεδο ΕΠΣ: ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ           3-0       (3-0)
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ         0-4     (0-1)
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ                    1-2       (1-1)
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ              4-6    (2-3)
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ             4-1            (1-0)
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ             1-2      (1-0)
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ            1-1      (0-0)

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ       0-2      (0-1)
Β Τοπικό Α Όμιλος
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ           1-5       (1-2)
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ             4-2      (4-0)
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ               3-0    (1-0)
Β Τοπικό Β Όμιλος
Γήπεδο Ομόνοια Α: ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ            1-2      (1-1)
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ          5-2     (3-0)
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ             1-1    (0-1)
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ          1-3        (1-1)

Αποτελέσματα και βαθμολογία για επίλεκτη Σερρών  ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για Ανώτερη Σερρών Α όμιλος  ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Ανώτερη Σερρών Β όμιλος …………….  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18  …………….  Περισσότερα.

Συνέχεια στο άρθρο Αποτελέσματα τοπικού και Γ Εθνική 1ος και 2ος όμιλος.

Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18
           Κυριακή 01/10/2017 16:00 
 Διδυμότειχο – Νέστος Χρυσούπολης  ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ (ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ) Έγινε Δευτέρα 2/10/17 με αποτέλεσμα 1-0 (0-0).
Διαιτητής: ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 Δόξα Ν Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου    0-5
Διαιτητής: ΣΙΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού   2-2
Διαιτητής: ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 Καβάλα Α.Ο. – Άρης Αβάτου    3-1
Διαιτητής: ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Παρατηρητής - ΕΠΣ : ΚΑΔΕΜΟΓΛΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΕΡΡΩΝ
 Ορφεας Puma Ξάνθης – Δόξα Προσκυνητών     2-1
Διαιτητής: ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 Ελπίς Σκουτάρεως – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου    2-0
Διαιτητής: ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟ
 Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18
Κυριακή 01/10/2017 16:00 
 Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Αλεξάνδρειας    1-0
Διαιτητής - ΕΠΣ:ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  -ΣΕΡΡΩΝ
Α Βοηθός - ΕΠΣ: ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΕΡΡΩΝ
Β Βοηθός - ΕΠΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΣΕΡΡΩΝ
Παρατηρητής - ΕΠΣ: ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 Εδεσσαϊκός – Λαγκαδάς      2-2 (1-0)
Διαιτητής: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 Καρδία Α.Ο. – Πιερικός      1-2 
Διαιτητής: ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 Μακεδονικός Α.Σ. – Αλμωπός Αριδαίας   1-3  (0-1)
Διαιτητής: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΦΩΤΙΟΣ
 Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Καμπανιακός    3-2
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
 Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – Νάουσα    1-0
Διαιτητής: ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΑΕ Καρίτσας – ΑΕΠ Ηρακλής    2-0
Διαιτητής: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μετά το τέλος της αγωνιστικής  ( 6η Super League και 1η Γ Εθνική ) τη βαθμολογία κλπ στα παρακάτω Lnk
Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Super League 2017-18
Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18
Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: