Διαιτητές Σ-Κ 30-31 Μαρτίου 2019 ΕΠΣ Σερρών.
Ανακοινώθηκαν τα ον’οματα των διαιτητών και γιατρών αγώνων για Σάββατο 30 και Κυριακή 31 Μαρτίου.
Οι αγώνες του Σαββάτου αρχίζουν στις 16:00 και της Κυριακής στις 17:00.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
PlayOffs & Out Επίλεκτη Σερρών.
Σάββατο: Ανατολή V Χείμαρρος
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΚΡΥΩΝΑΣ / ΜΠΑΡΚΑΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Λιθότοπος V Κ. Καμήλα
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ / ΣΑΚΚΟΣ / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Λευκώνας V Νεοχώρι Σερρών
ΧΑΨΑΣ / ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή: Χρυσό V Σκοτούσσα
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ν. Σκοπός V Πανσουλιακός
ΦΩΤΙΑΔΗΣ / ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ / ΠΕΤΡΙΔΗΣ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Άνω Μητρούσι V Προβατάς
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΣΩΜΗΣ / ΧΟΛΑΝΗΣ / ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
PlayOffs Ανώτερης Σερρών:
Σάββατο: Ν. Πετρίτσι V Αμμουδιά
ΦΩΤΙΑΔΗΣ / ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. / ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Ροδολίβος V Π.Σ. Σέρρες
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΣΩΜΗΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Κυριακή:
Άνω Πορόϊα V Ποντισμένο
ΣΤΟΛΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Μεγαλοχώρι V Ροδόπολη
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ / ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Ν. Ζίχνη V Πρώτη
ΜΑΓΗΣ / ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΜΑΔΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Νιγρίτα 2018 V Άγιο Πνεύμα
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΜΠΑΝΤΗ / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
PlayOut Ανώτερης Σερρών.
Σάββατο: Άγκιστρο V Χριστός
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Παλαιοκώμη V Μεσσολακιά
ΜΠΑΝΤΗ / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΜΑΔΕΝΗΣ / ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Πήγασος V Κορμίστα
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΧΟΛΑΝΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή:
Καρπερή V Καπνόφυτο
ΑΧΤΣΗΣ / ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ / ΠΑΓΩΝΑΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γ΄Γύρος 1ος & 2ος Όμιλος Β τοπικό.
Σάββατο: ΠΟΣ 2000 V Ιωνικός Σερρών
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ / ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ. / ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Πεπονιά V Ψυχικό
ΜΑΓΗΣ / ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. / ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ / ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Κυριακή:
Ηρακλής Σερρών V Μοναστηράκι
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΒΑΣΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Βυρώνεια V Πλατανάκια
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΤΣΙΚΟΥ / ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
Δραβίσκος V Επτάμυλοι
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΝΤΕΜΑΪ / ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Βισ-Μακ/ικός V Εμ. Παπάς
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ / ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ / ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ / ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
Πεθελινός V Μαυροθάλασσα
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ / ΝΤΟΥΓΙΑΣ / ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Χαροπό V Δασοχώρι Ματαιώνεται.
Πηγή για Διαιτητές Σ-Κ 30-31 Μαρτίου ο σύνδεσμος διαιτητών ποδοσφαίρου ν. Σερρών.