Football League 2019 – 2020

Football League 2019 – 2020.  Βαθμολογία, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα.
Προγραμματισμός αγώνων Β Εθνικής 2019-20 (Πιθανές ημερομηνίες ΕΔΩ)
Τρεχούμενη αγωνιστική, μετά τη βαθμολογία όλες οι αγωνιστικές της Football League 2019 – 2020.

17η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Βέροια
Καβάλα Α.Ο
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 13:30
Νίκη Βόλου
Ιαλυσός Γ.Α.Σ
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 14:00
Διαγόρας Ρόδου
Ιεράπετρα Ο.Φ
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Αιγάλεω Α.Ο
Ασπρόπυργος
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Ιωνικός Νίκαιας
Καλαμάτα Π.Σ
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Τρίκαλα Α.Ο
ΠΟ Τρίγλιας

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκησε Ισοφάρισε Έχασε Διαφορά Διαφορά γκολ Παρούσα μορφή
1 Τρίκαλα Α.Ο 32 16 9 5 2 21 - 11 10 ΝΗΝΗΙ
2 Βέροια 29 17 8 5 4 18 - 10 8 ΙΝΝΙΗ
3 Καβάλα Α.Ο 28 17 7 7 3 19 - 10 9 ΝΝΙΙΝ
4 Ιωνικός Νίκαιας 27 16 7 6 3 16 - 9 7 ΝΙΗΙΙ
5 Διαγόρας Ρόδου 25 16 6 7 3 20 - 11 9 ΙΝΗΝΝ
6 Νίκη Βόλου 25 16 7 4 5 17 - 12 5 ΗΝΝΙΝ
7 Ολυμπιακός Βόλου 24 16 6 6 4 21 - 18 3 ΝΗΝΗΙ
8 Ιεράπετρα Ο.Φ 23 15 6 5 4 13 - 14 -1 ΝΙΝΙΙ
9 Αιγάλεω Α.Ο 17 16 4 5 7 10 - 15 -5 ΙΙΝΙΗ
10 Ιαλυσός Γ.Α.Σ 16 15 4 4 7 6 - 13 -7 ΝΗΝΙΝ
11 Ασπρόπυργος 16 16 3 7 6 15 - 24 -9 ΗΗΗΙΙ
12 ΠΟ Τρίγλιας 14 16 3 5 8 13 - 24 -11 ΗΙΗΙΙ
13 Θεσπρωτός 12 16 3 3 10 14 - 23 -9 ΝΗΗΙΗ
14 Καλαμάτα Π.Σ 12 16 3 3 10 13 - 22 -9 ΗΗΗΙΗ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:00
2η Αγωνιστική
Σάββατο 05 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:00
3η Αγωνιστική
Σάββατο 12 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
4η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
5η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 14:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
6η Αγωνιστική
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
7η Αγωνιστική
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 14:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
8η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
9η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 14:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
11η Αγωνιστική
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
12η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 13:45
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 14:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
13η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 13:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 14:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 04 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 04 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 04 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 05 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 05 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 05 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 05 Ιανουαρίου, 2020 15:00
15η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 14:00
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 13:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 13:30
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
16η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιανουαρίου, 2020 13:00
Σάββατο 18 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 18 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
17η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 13:30
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 14:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
18η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020
19η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020
20η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020
21η Αγωνιστική
Κυριακή 21 Ιουνίου, 2020
Κυριακή 21 Ιουνίου, 2020
Κυριακή 21 Ιουνίου, 2020
Κυριακή 21 Ιουνίου, 2020
Κυριακή 21 Ιουνίου, 2020
Κυριακή 21 Ιουνίου, 2020
Κυριακή 21 Ιουνίου, 2020
22η Αγωνιστική
Δευτέρα 22 Ιουνίου, 2020
Δευτέρα 22 Ιουνίου, 2020
Δευτέρα 22 Ιουνίου, 2020
Δευτέρα 22 Ιουνίου, 2020
Δευτέρα 22 Ιουνίου, 2020
Δευτέρα 22 Ιουνίου, 2020
Δευτέρα 22 Ιουνίου, 2020
23η Αγωνιστική
Τρίτη 23 Ιουνίου, 2020
Τρίτη 23 Ιουνίου, 2020
Τρίτη 23 Ιουνίου, 2020
Τρίτη 23 Ιουνίου, 2020
Τρίτη 23 Ιουνίου, 2020
Τρίτη 23 Ιουνίου, 2020
Τρίτη 23 Ιουνίου, 2020
24η Αγωνιστική
Τετάρτη 24 Ιουνίου, 2020
Τετάρτη 24 Ιουνίου, 2020
Τετάρτη 24 Ιουνίου, 2020
Τετάρτη 24 Ιουνίου, 2020
Τετάρτη 24 Ιουνίου, 2020
Τετάρτη 24 Ιουνίου, 2020
Τετάρτη 24 Ιουνίου, 2020
25η Αγωνιστική
Πέμπτη 25 Ιουνίου, 2020
Πέμπτη 25 Ιουνίου, 2020
Πέμπτη 25 Ιουνίου, 2020
Πέμπτη 25 Ιουνίου, 2020
Πέμπτη 25 Ιουνίου, 2020
Πέμπτη 25 Ιουνίου, 2020
Πέμπτη 25 Ιουνίου, 2020
26η Αγωνιστική
Παρασκευή 26 Ιουνίου, 2020
Παρασκευή 26 Ιουνίου, 2020
Παρασκευή 26 Ιουνίου, 2020
Παρασκευή 26 Ιουνίου, 2020
Παρασκευή 26 Ιουνίου, 2020
Παρασκευή 26 Ιουνίου, 2020
Παρασκευή 26 Ιουνίου, 2020

Το πρόγραμμα Football League 2019 – 2020 είναι προσφορά από το SNACK BAR “Ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα Σερρών. (Τηλέφωνο για παραγγελία το 2322 770 770 αστική χρέωση).

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός