Ορισμοί διαιτητών Σ-Κ 9-10 Νοεμβρίου ΕΠΣ Σερρών
Η Επιτροπή Διαιτησίας ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών, βοηθών και ιατρικού πρωσοπικού για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.
Όλοι οι αγώνες του Σαββάτου 9 και Κυριακής 10 Νοεμβρίου αρχίζουν στις 15:00.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ / Α’ ΒΟΗΘΟΣ / Β’ ΒΟΗΘΟΣ / ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
9η αγωνιστική – Επίλεκτης Σερρών.
Σάββατο 09 Νοεμβρίου.
Χείμαρρος V Ροδολίβος
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σκοτούσσα V Ανατολή
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ / ΜΠΑΡΚΑΣ / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Νεοχώρι Σερρών V Αμμουδιά
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΚΡΥΩΝΑΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Εθνικός Σιδηροκάστρου V Λιθότοπος
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΣΩΜΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου.
Άνω Μητρούσι V Χρυσό
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Πρώτη V Άνω Πορόϊα
ΧΑΨΑΣ / ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ / ΓΩΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9η αγωνιστική – Ανώτερης Σερρών.
Α Όμιλος.
Σάββατο 09 Νοεμβρίου.
Δασοχώρι V Πλατανάκια
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου.
Κερκίνη V Ροδόπολη
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Ποντισμένο V Ν. Πετρίτσι
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μοναστηράκι V Μεγαλοχώρι
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ / ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ / ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ / ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Χριστός V Καπνόφυτο
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β Όμιλος.
Σάββατο 09 Νοεμβρίου.
Πήγασος V Νιγρίτα 2018
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΖΑΧΑΡΙΑ / ΜΑΓΗΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Μεσσολακιά V Πεθελινός
ΠΑΓΩΝΑΣ / ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ. / ΚΙΟΣΣΕΣ / ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου.
Ν. Ζίχνη V Άγιο Πνεύμα
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
Λευκώνας V Ηρακλής Σερρών
ΜΑΓΗΣ / ΚΙΟΣΣΕΣ / ΜΑΔΕΝΗΣ / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Εμ. Παπάς V Δραβίσκος
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΖΑΧΑΡΙΑ / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Β Τοπικό – 5η αγωνιστική.
Α Όμιλος.
Σάββατο 09 Νοεμβρίου.
Ιωνικός Σερρών V Στρυμονικό
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ / ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΟΣ 2000 V Κ. Μητρούσι
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. / ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου.
Βυρώνεια V Οδυσσέας Αναγέννησης
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. / ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ / ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
Ηράκλεια V Κ. Δένδρα
ΜΠΑΝΤΗ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΓΑΒΡΙΗΛ / ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β Όμιλος – Βαθμολογία.
5η αγωνιστική –
Σάββατο 09 Νοεμβρίου.
Κορμίστα V Βισ-Μακ/ικός
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΣΑΒΒΑΤΗΣ / ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛ
Επτάμυλοι V Ψυχικό
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΝΤΟΥΓΙΑΣ / ΜΑΡΛΑ / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου.
Μονόβρυση V Μαυροθάλασσα
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΣΑΒΒΑΤΗΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Πανσουλιακός V Ελπίς Σκουτάρεως
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ / ΝΤΕΜΑΪ / ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Πηγή για ορισμοί διαιτητών Σ-Κ 9-10 Νοεμβρίου ΕΠΣ Σερρών ο ΣΔΠ Σερρών.