Play Off και Play Out Επίλεκτης Σερρών για τη σεζόν 2019-20.
Οι αγώνες είναι διπλοί και ξεκινάνε με μπόνους – βαθμούς, σύμφωνα με τη κατάταξη στη κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος.
Play Off
Α/Α | Ομάδα | Bonus | Play Off | Σύνολο |
1 | Σιδηρόκαστρο | 8 | 3 | 11 |
2 | Χρυσό | 1 | 3 | 4 |
3 | Ανατολή | 2 | 1 | 3 |
4 | Νεοχώρι | 1 | 0 | 1 |
5 | Χείμαρος | 0 | 1 | 1 |
6 | Άνω Μητρούσι | 0 | 0 | 0 |
| | | | 1 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Άνω Μητρούσι | Σιδηρόκαστρο | 2 | 4 | Κυρ. | 08/03/2020 | 15:30 |
Νεοχώρι | Χρυσό | 0 | 4 | Κυρ. | 08/03/2020 | 15:30 |
Ανατολή | Χείμαρος | 2 | 2 | Κυρ. | 08/03/2020 | 15:30 |
| | | | 2 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Σιδηρόκαστρο | Νεοχώρι | | | Σάβ. | 14/03/2020 | 16:00 |
Χείμαρος | Άνω Μητρούσι | | | Σάβ. | 14/03/2020 | 16:00 |
Χρυσό | Ανατολή | | | Σάβ. | 14/03/2020 | 16:00 |
| | | | 3 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Σιδηρόκαστρο | Χείμαρος | | | Κυρ. | 22/03/2020 | 16:00 |
Χρυσό | Άνω Μητρούσι | | | Κυρ. | 22/03/2020 | 16:00 |
Νεοχώρι | Ανατολή | | | Κυρ. | 22/03/2020 | 16:00 |
| | | | 4 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Χείμαρος | Χρυσό | | | Σάβ. | 28/03/2020 | 17:00 |
Άνω Μητρούσι | Νεοχώρι | | | Σάβ. | 28/03/2020 | 17:00 |
Ανατολή | Σιδηρόκαστρο | | | Σάβ. | 28/03/2020 | 17:00 |
| | | | 5 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Χρυσό | Σιδηρόκαστρο | | | | | |
Νεοχώρι | Χείμαρος | | | | | |
Ανατολή | Άνω Μητρούσι | | | | | |
| | | | 6 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Σιδηρόκαστρο | Άνω Μητρούσι | | | | | |
Χρυσό | Νεοχώρι | | | | | |
Χείμαρος | Ανατολή | | | | | |
| | | | 7 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Νεοχώρι | Σιδηρόκαστρο | | | | | |
Άνω Μητρούσι | Χείμαρος | | | | | |
Ανατολή | Χρυσό | | | | | |
| | | | 8 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Χείμαρος | Σιδηρόκαστρο | | | | | |
Άνω Μητρούσι | Χρυσό | | | | | |
Ανατολή | Νεοχώρι | | | | | |
| | | | 9 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Χρυσό | Χείμαρος | | | | | |
Νεοχώρι | Άνω Μητρούσι | | | | | |
Σιδηρόκαστρο | Ανατολή | | | | | |
| | | | 10 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | |
Σιδηρόκαστρο | Χρυσό | | | | | |
Χείμαρος | Νεοχώρι | | | | | |
Άνω Μητρούσι | Ανατολή | | | | | |
Play Out
Α/Α | Ομάδα | Bonus | Play Off | Σύνολο |
1 | Λιθότοπος | 4 | 3 | 7 |
2 | Αμμουδιά | 1 | 3 | 4 |
3 | Σκοτούσσα | 4 | 0 | 4 |
4 | Άνω Πορόϊα | 3 | 0 | 3 |
5 | Ροδολίβος | 0 | 3 | 3 |
6 | Πρώτη | 0 | 0 | 0 |
| | | | 1 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Άνω Πορόϊα | Λιθότοπος | 0 | 5 | Σάβ. | 07/03/2020 | 15:30 |
Ροδολίβος | Σκοτούσσα | 2 | 1 | Σάβ. | 07/03/2020 | 15:30 |
Πρώτη | Αμμουδιά | 1 | 3 | Σάβ. | 07/03/2020 | 15:30 |
| | | | 2 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Λιθότοπος | Ροδολίβος | | | Κυρ. | 15/03/2020 | 16:00 |
Αμμουδιά | Άνω Πορόϊα | | | Κυρ. | 15/03/2020 | 16:00 |
Σκοτούσσα | Πρώτη | | | Κυρ. | 15/03/2020 | 16:00 |
| | | | 3 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Λιθότοπος | Αμμουδιά | | | Σάβ. | 21/03/202 | 16:00 |
Σκοτούσσα | Άνω Πορόϊα | | | Σάβ. | 21/03/202 | 16:00 |
Ροδολίβος | Πρώτη | | | Σάβ. | 21/03/202 | 16:00 |
| | | | 4 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Αμμουδιά | Σκοτούσσα | | | Κυρ. | 29/03/2020 | 17:00 |
Άνω Πορόϊα | Ροδολίβος | | | Κυρ. | 29/03/2020 | 17:00 |
Πρώτη | Λιθότοπος | | | Κυρ. | 29/03/2020 | 17:00 |
| | | | 5 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Σκοτούσσα | Λιθότοπος | | | | | |
Ροδολίβος | Αμμουδιά | | | | | |
Πρώτη | Άνω Πορόϊα | | | | | |
| | | | 6 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Λιθότοπος | Άνω Πορόϊα | | | | | |
Σκοτούσσα | Ροδολίβος | | | | | |
Αμμουδιά | Πρώτη | | | | | |
| | | | 7 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Ροδολίβος | Λιθότοπος | | | | | |
Άνω Πορόϊα | Αμμουδιά | | | | | |
Πρώτη | Σκοτούσσα | | | | | |
| | | | 8 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Αμμουδιά | Λιθότοπος | | | | | |
Άνω Πορόϊα | Σκοτούσσα | | | | | |
Πρώτη | Ροδολίβος | | | | | |
| | | | 9 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Σκοτούσσα | Αμμουδιά | | | | | |
Ροδολίβος | Άνω Πορόϊα | | | | | |
Λιθότοπος | Πρώτη | | | | | |
| | | | 10 | η αγωνιστική | |
Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ΣΚΟΡ | ΗΜΕΡ | Ημερομηνία | ΩΡΑ |
Λιθότοπος | Σκοτούσσα | | | | | |
Αμμουδιά | Ροδολίβος | | | | | |
Άνω Πορόϊα | Πρώτη | | | | | |
Τη βαθμολογία που ξεκινάνε οι ομάδες τα Play Off και Play Out της Επίλεκτης και Ανώτερης της ΕΠΣ Σερρών 2019-20 θα τη βρείτε ΕΔΩ.